Sprawdź dostępność

Restauracja Staropolska Soplicowo

Wigury 12 a, Łódź, 90-302 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
661 478 258

Restauracja Staropolska Soplicowo

Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości ---
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Staropolska Soplicowo

Przyjęcia weselne odbywają się w stylowych wnętrzach Soplicowa. Jest to wyjątkowe miejsce, nazywane przez niektórych "Wrotami Czasu", ponieważ jego wystrój pozwala się przenieść w czasy opisane piórem Adama Mickiewicza.

Przyjęcia odbywają się w głównej części pałacu, dawnej jadalni z urokliwą oryginalną sztukaterią. Do dyspozycji gości jest również oranżeria z zabytkową kamienną fontanną i mozaiką z włoskiego warsztatu Salviattiego oraz dawna biblioteka z wystrojem z brzozy karelskiej z pięknym ogromnym żyrandolem. Gości witani są w westybulu, czyli obszernym, reprezentatywnym przedpokoju z kominkiem, nad którym znajduje się ponad 200-letnie lustro flamandzkie intarsjowane i inkrustowane kością słoniową z kamieniami półszlachetnymi w hebanie. Para Młoda schodzi pięknymi drewnianymi schodami, a zebrani goście mogą podziwiać oświetloną rozetę zdobiącą sufit.

Soplicowo to nie tylko niezwykłe wnętrza, ale ogród o powierzchni przekraczającej 1000 mkw. To magiczne miejsce, w którym Para Młoda oraz goście mogą odtańczyć Poloneza lub po prostu miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

Catering

Restauracja Staropolska Soplicowo to przede wszystkim przywiązanie do tradycji. Można tutaj odnaleźć klimat dawnych lat oraz ten sam wyśmienity smak potraw. Dania są przygotowywane w oparciu o staropolskie sprawdzone receptury, co jest gwarancją idealnego smaku. 

Obiekt posiada wyjątkową kartę dań. Menu zostało podzielone na XII ksiąg, z których każda posiada wprowadzenie pisane trzynastozgłoskowcem. To piękne nawiązanie do twórczości autora "Pana Tadeusza".

Menu weselne w Restauracji Staropolskiej Soplicowo ustalane jest indywidualnie z każdą Parą Młodą, by jak najbardziej dopasować je do oczekiwań gości. Przygotowywanie oferty odbywa się po uprzednim spotkaniu, wysłuchaniu sugestii oraz propozycji. Oferta może być dowolnie modyfikowana.

Atrakcje

Największym atutem Restauracji Staropolskiej Soplicowo jest niezwykły klimat tego miejsca, jakiego nie sposób znaleźć w żadnym innym miejscu w Polsce. Można tutaj zorganizować nie tylko niezapomniane wesele w pięknych i zabytkowych wnętrzach, ale także spędzić miło czas w rozległym, magicznym ogrodzie. Otoczony wiklinowym płotem stał się prawdziwą oazą spokoju i przyjemności. Piękny ogród umożliwia organizację części uroczystości na świeżym powietrzu.

Opis obiektu

Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 2
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 3
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 4
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 5
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 6
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 7
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 8
Restauracja Staropolska Soplicowo - obiekt - zdjęcie 9

Przyjęcia weselne w Restauracji Staropolskiej Soplicowo odbywają się w niesamowitym klimacie, porównywanym przez niektórych do podróży w czasie. Kiedy zamykają się drzwi za ostatnim gościem, wszyscy przenoszą się do czasów rodem z "Pana Tadeusza". To wyjątkowa okazja do tego, by zorganizować niezapomniane wesele w staropolskim stylu.

Soplicowo logo

Historia tego klimatycznego pałacyku sięga roku 1890. Obecna neorenesansowa elewacja powstała po rozbudowie obiektu. Na przestrzeni lat dokonano także jego gruntownej odnowy, dzięki czemu do dziś cieszy się niesłabnącą świetnością. Zabytkowy pałacyk zlokalizowany jest w Łodzi, przy ul. Wigury. Obecnie znajduje się tam Restauracja Staropolska Soplicowo, która słynie z wystawnych uczt oraz organizacji niezapomnianych wesel.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij