Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 150
Liczba miejsc
noclegowych
4
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w BENSIP

Sala Balowa w budynku BENSIP utrzymana jest w nowoczesnym i eleganckim stylu. Sala jest częściowo przeszklona i w pełni klimatyzowana. Na pierwsze piętro, na którym znajduje się Sala Balowa prowadzą dwie osobne klatki schodowe. Na ścianach są dyskretne dekoracje oraz kamienie dekoracyjne. Zapraszamy do internetowej galerii oraz do obejrzenia Sali na żywo.
BENSIP - Sale - zdjęcie 1
BENSIP - Sale - zdjęcie 2

Sala Balowa

  • 150 osób
  • --- m2

Pokoje

Apartament małżeński – znajduje się w budynku położonym 50 metrów od budynku z Salą Balową. W największym pomieszczeniu jest łóżko małżeńskie, toaletka i krzesło, w dużym pomieszczeniu prowadzącym do toalety można przechowywać bagaże i prezenty, toaleta zaś ma kabinę prysznicową z natryskiem, umywalkę z szafką oraz wc. Pokój gościnny – zwany roboczo pokojem teściowej – jest obok apartamentu. W pokoju jest podwójna wersalka, stolik, szafka oraz wieszaki. Toaleta z pełnym wachlarzem możliwości znajduje się 5 metrów od pokoju, w korytarzu.

Catering

Kuchnia jest jednym z naszych największych atutów – pracuje od kilku lat praktycznie przez cały czas. W dni robocze prowadzimy barek i bufet oraz dowozimy dania do współpracujących z nami firm (w tym do SIPMA S.A.), w weekendy cieszymy podniebienia gości imprez okolicznościowych. Skupiamy się na tym, aby dania miały tradycyjny smak. Nasi kucharze to ludzie z olbrzymim doświadczeniem i pasją realizowaną od lat – są w stanie zaspokoić oczekiwania zarówno biznesmenów i VIPów (świadczymy usługi cateringowe dla prestiżowych firm i instytucji), jak również „prostego człowieka wchodzącego z ulicy” (dania kuchni tradycyjnej podawane w barku i bufecie). Rozmowa z Klientem o menu jest zawsze i dla nas i dla naszych Klientów wielkim wyzwaniem i przeżyciem!

Atrakcje

Organizujemy w ramach przyjęcia okolicznościowego wyjście na grill w plener. Proponujemy stół wiejski z wyrobami własnej produkcji i według własnych receptur. Dysponujemy bazą firm branżowych, które polecamy jako naszych partnerów biznesowych. Drukujemy zaproszenia ślubne oraz inne okolicznościowe gadżety (albumy, kalendarze, plakaty).

Opis obiektu

BENSIP - obiekt - zdjęcie 1
BENSIP - obiekt - zdjęcie 2
BENSIP - obiekt - zdjęcie 3
BENSIP - obiekt - zdjęcie 4
BENSIP - obiekt - zdjęcie 5
BENSIP - obiekt - zdjęcie 6
BENSIP - obiekt - zdjęcie 7
Budynek Centrum Konferencyjnego BENSIP położony jest w Lublinie, w dzielnicy oddalonej o kilka kilometrów od ścisłego centrum. Brak w pobliżu większych skupisk ludzi (osiedli mieszkaniowych, centrów handlowych, budynków użyteczności publicznej) gwarantuje dyskrecję, spokojną atmosferę i radość przebywania w gronie wyłącznie bliskich osób. Sam budynek stanowi przykład doskonałego odnowienia architektury wieku XX. Stal i szkło to elementy charakterystyczne, nadające klimat budynkowi. Budynek jest bardzo obszerny, dwupiętrowy, nowoczesny, częściowo przystosowany do potrzeb niepełnosprawnych. Zapraszamy do internetowej galerii oraz do obejrzenia budynku na żywo.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy