Sprawdź dostępność

Hotel Irena

Wróblewskiego 4, Morąg, 14-300 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu hotel
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 200
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Irena

Pracownicy Hotelu Irena dokładają wszelkich starań, aby uroczystość weselna była wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem. Oferują swoją pomoc przy planowaniu imprezy, dzięki czemu Młoda Para może skupić się na budowaniu pięknych wspomnień.

Sala weselna może pomieścić nawet 200 gości. Posiada osobny, solidny parkiet, który umożliwia zabawę taneczną do białego rana. Pomieszczenie jest klimatyzowane oraz cechuje się doskonałą akustyką. Przestrzeń przedzielają owalne filary, a sufit zdobią eleganckie podwieszenia.

Obsługa Hotelu Irena może doradzić przy wyborze orkiestry, fotografa i kamerzysty. Pomaga także podczas dekoracji sali weselnej, samochodu oraz kościoła. Do wyboru jest wiele pięknych i pomysłowych aranżacji. Wystarczy wybrać ulubiony kolor, aby potem móc podziwiać zachwycające bukiety kwiatowe, świeczniki, kokardy i lampiony. Pracownicy mogą także przygotować podziękowania dla rodziców oraz księgę gości.

brak zdjęcia

Sala Weselna

  • 200 osób
  • --- m2

Pokoje

Oferta obejmuje komfortowe pokoje gościnne oraz apartamenty o podwyższonym standardzie. Wnętrza posiadają przytulny, rodzinny klimat. Zostały wyposażone w niezbędny sprzęt. Budynek przystosowany jest do wymogów osób niepełnosprawnych.

Gości weselnych można zakwaterować w pokojach 1-, 2, 3- lub 4-osobowych. Każde pomieszczenie posiada indywidualną łazienkę wyposażoną w nowoczesny system sanitarny. Młoda Para otrzymuje w prezencie noc w jednym z naszych apartamentów. 

Catering

Podczas wesela dobór odpowiedniej oprawy gastronomicznej ma wielkie znaczenie, dlatego Hotel Irena dostosowuje ofertę do upodobań klientów. Karta dań wybierana jest indywidualnie, a pojedyncze propozycje mogą ulec zmianie.

Ważny jest także czas podawania potraw i ich wielkość. W Hotelu Irena goście skosztują sytego i smacznego jedzenia, które każdemu przypadnie do gustu. Śniadania oraz obiadokolacje standardowo podawane są w formie bufetu szwedzkiego.

Obiekt może pomóc w zorganizowaniu profesjonalnego drink baru, zapewnieniu obsługi barmańskiej lub doborze win, jakie znajadą się na stołach weselnych. Można zaplanować ustawienie stołu wiejskiego oraz podanie pieczonego dzika. Młoda Para tradycyjnie witana jest przez obsługę chlebem i solą.

Atrakcje

Na terenie obiektu znajduje się monitorowany parking oraz bezpłatne garaże samochodowe. W wolnych chwilach goście mogą odbyć partyjkę w bilard bądź odbyć spacer po urokliwym ogrodzie z drewnianą altanką. W budynku znajduje się winda, która ułatwia poruszanie się osobom z ograniczeniami fizycznymi.

Opis obiektu

Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 5
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 6
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 7
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 8
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 9
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 10
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 11
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 12
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 13
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 14
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 15
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 16
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 17
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 18
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 19
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 20
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 21
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 22
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 23
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 24
Hotel Irena - obiekt - zdjęcie 25

Hotel Irena to doskonały wybór na zaplanowanie wesela na Mazurach. Obiekt znajduje się w malowniczej miejscowości Morąg. Otoczenia bujnych lasów i pięknych jezior sprawia, że okolica jest cicha i spokojna. Mazurska przyroda gwarantuje także świetne plenery pod weselne sesje zdjęciowe.

W Morągu znajduje się nowoczesna przystać żaglowa, liczne zabytki i ciekawe ścieżki rowerowe. Wystarczy pokonać 46 kilometrów od stolicy Warmii i Mazur, aby znaleźć się w zacisznym Hotelu Irena. Prócz wygodnej dla gości weselnych lokalizacji, obiekt oferuje tanie pokoje oraz elegancką salę weselną.

Opinie

5.0
1 opina Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy