Sprawdź dostępność

Dom Nasutów

Nasutów 98A, Nasutów, 21-025 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 250
Liczba miejsc
noclegowych
67
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Dom Nasutów

Sala Namiotowa zapewnia komfort w organizacji dużych wesel i imprez integracyjnych. Sala Konferencyjna i Oranżeria sprawdzają się przy organizacji szkoleń i kameralnych spotkań rodzinnych.
Dom Nasutów - Sale - zdjęcie 1

Sala Namiotowa

  • 250 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Konferencyjna

  • 60 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Oranżeria

  • 50 osób
  • --- m2

Pokoje

Dysponujemy : 9 pokojami 4 osobowymi, 5 pokojami 3 osobowymi 5 pokojami 2 osobowymi, 4 pokojami 1 osobowymi. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu. Na terenie ośrodka znajduje się kaplica.

Catering

Świadczymy usługi cateringowe w szerokim zakresie dań. W ofercie mamy potrawy na gorąco, przekąski, przystawki, sałatki dodatki, ciasta, napoje. Szczególnie polecamy tradycyjne potrawy kulinarne z okolic Lublina. Przebojami na regionalnych stołach stały się odkryte na nowo potrawy: zawijas nasutowski i buraczany bigos z fasolą. Zawijas jest chłopską wersją francuskiego piroga podawanego w pałacu w Kozłówce już od połowy XIX wieku. W skład potrawy wchodzą tylko ciasto pierogowe, ziemniaki i cebula. Ale tajemnicą smaku potrawy jest specjalny przepis na przyrządzenie ziemniaków. Zawijas został zarejestrowany w 2008r. przez Ministerstwo Rolnictwa jako potrawa regionalna. Jednocześnie potrawy z Nasutowa zdobyły uznanie jury konkursu „Smaki Lubelszczyzny”. Bigos buraczany zdobył tytuł Laureata 2008, a zawijas otrzymał wyróżnienie w kategorii potrawy gotowe.

Atrakcje

Naszym gościom proponujemy przejazdy stylową bryczką w asyście ułańskiej.

Opis obiektu

Dom Nasutów - obiekt - zdjęcie 1
Dom Nasutów - obiekt - zdjęcie 2
Dom Nasutów - obiekt - zdjęcie 3
Malownicze lasy kozłowieckie i staropolska architektura ośrodka Dom Nasutów nadają imprezom i konferencjom wyjątkowy charakter. Ośrodek zbudowany jest wg planów tradycyjnego dworu polskiego. Dom Nasutów położony w otulinie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego oddalony jest 15 kilometrów od centrum Lublina.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij