Sprawdź dostępność

Zajazd Tip-Top

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 200
Liczba miejsc
noclegowych
20
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Zajazd Tip-Top

Wesele w Zajeździe Tip-Top to idealny pomysł dla niezdecydowanych par. W naszej ofercie posiadamy aż trzy klimatyzowane sale weselne. Mogą więc Państwo zorganizować przyjęcie weselne z prawdziwego zdarzenia nawet do 200 osób. Istnieje również możliwość na kameralne przyjęcie wesele. Co ważne posiadamy również bazę noclegową. Przygotujemy również smaczne menu weselne, oraz zadbamy o profesjonalną dekorację Sali. Ci z Państwa którzy mają problem z podjęciem decyzji powinni zapoznać się z atrakcyjną ofertą weselną Zajazdu Tip-Top w Siedlcach. Na pewno każda Para Młoda i zaproszeni przez nią Goście będą zadowoleni! 

brak zdjęcia

Sala Restauracyjna

  • 60 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Konferencyjna

  • 25 osób
  • --- m2
Zajazd Tip-Top - Sale - zdjęcie 1
Zajazd Tip-Top - Sale - zdjęcie 2

Sala Weselna

  • 200 osób
  • --- m2

Pokoje

Dla gości przyjezdnych bądź bardzo zmęczonych po weselu oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych z łazienkami. W prezencie Państwo Młodzi otrzymują od Nas do dyspozycji apartament małżeński.

Catering

Standardowa oferta obejmuje 5 dań gorących, zimne przystawki i przekąski, trzy rodzaje sałatek, ciasta, owoce oraz chlebek weselny. Napoje gazowane (Coca-Cola), soki, kawa i herbata bez ograniczeń. Przy przyjęciach powyżej 150 osób tort fundujemy gratis.

Opis obiektu

Zajazd Tip-Top - obiekt - zdjęcie 1

Zajazd Tip-Top w Siedlcach to idealne miejsce na wesele. Pary marzące o cichym i spokojnym weselu w okolicznościach przyrody powinny zdecydować się na Zajazd Tip-Top. Obiekt ten to przede wszystkim piękno natury, które podkreśla romantyczny klimat tego miejsca. Po za naturalnymi atrakcjami zapewnimy również profesjonalną obsługę, która zadba o doskonały przebieg przyjęcia weselnego. Pary wybierające Zajazd Tip-Top na pewno będą zadowolone, gdyż za atrakcyjną cenę mają kompleksowo przygotowane wesele. 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy