Sprawdź dostępność

Hotel Borowianka

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 130
Liczba miejsc
noclegowych
151
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Borowianka

Posiadamy 2 sale do organizacji uroczystości weselnych. Większa Sala położona jest na piętrze restauracji, mniejsza Sala na parterze. Sale są przestronne, kolorowe, każda z własnym zapleczem sanitarnym. Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, zabawy w obiekcie restauracyjnym oraz imprezy w plenerze na terenie ośrodka. Duża sala wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe.

Hotel Borowianka - Sale - zdjęcie 1
Hotel Borowianka - Sale - zdjęcie 2
Hotel Borowianka - Sale - zdjęcie 3
Hotel Borowianka - Sale - zdjęcie 4

Restauracja: Sala Górna

  • 130 osób
  • --- m2
Hotel Borowianka - Sale - zdjęcie 1
Hotel Borowianka - Sale - zdjęcie 2

Restauracja: Sala Dolna

  • 70 osób
  • --- m2

Pokoje

Dysponujemy 151 miejscami noclegowymi w 82 pokojach w 5 budynkach hotelowy o zróżnicowanym standardzie od * do ***. Każdy pokój posiada telewizor oraz pełen węzeł sanitarny. W pokojach o standardzie ** i *** jest także darmowy dostęp do internetu.

Catering

Restauracja poleca smaczne i tanie śniadania, obiady i kolacje. Podajemy tradycyjne polskie dania oraz wykwintne potrawy europejskie. Jako specjalność lokalu na bankietach i imprezach okolicznościowych serwujemy dziczyznę, gicze wołowe oraz udźce wieprzowe.

Atrakcje

Teren wokół hotelu jest bardzo przestronny, co jest naszym dużym atutem. W trakcie uroczystości gości mogą wyjść sobie na dwór zaczerpnąć świeżego powietrza, przysiąść na ławeczce, przejść się do naszej stajni. Posiadamy także grilla oraz namiot do organizacji imprez na zewnątrz. Ze względy na posiadanie stajni istnieje możliwość przejażdżki bryczką, lub wierzchem.

Opis obiektu

Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 5
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 6
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 7
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 8
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 9
Hotel Borowianka - obiekt - zdjęcie 10

Nasz ośrodek położony jest w malowniczym parku. W odległości 200m od niego znajduje się sztuczny zalew ze strzeżonym kąpieliskiem oraz kompleks leśny. Całkowity obszar ośrodka wynosi 9 ha. Naszym atutem jest cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Najbliższa służba medyczna znajduje się w odległości 1500m, a centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego - 2500m. Hotel - Restauracja "Borowianka" posiada wspaniałe warunki do organizowania szkoleń i konferencji ze względu na korzystne położenie geograficzne, w centrum Polski. Walorem jest bliskość połączeń z dużymi aglomeracjami miejskimi, centrami kulturalnymi, biznesowymi oraz finansowymi, takimi jak Wrocław (110 km), Poznań (125 km), Łódź (140 km). Nasz hotel istnieje od 1980 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przeprowadzono liczne inwestycje i modernizacje obiektu, dzięki czemu nasi goście tutaj wracają, a co więcej przybywają nowi. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług przy bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Hotel specjalizuje się w obsłudze gości uczestniczących w szkoleniach i konferencjach, jak również w obsłudze imprez okolicznościowych. Między innymi gościliśmy przedstawicieli branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, spedycyjnej, budowlanej, motoryzacyjnej, szkoleniowej, rozrywkowej i wiele innych znanych na rynku ogólnopolskim.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy