Sprawdź dostępność

Villa Otwock

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ****
Cena za osobę od 195.00 PLN
Max. liczba gości 180
Liczba miejsc
noclegowych
70
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Villa Otwock

 

 

Villa Otwock - Sale - zdjęcie 1
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 2
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 3
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 4
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 5
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 6
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 7
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 8
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 9
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 10
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 11
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 12
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 13
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 14
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 15
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 16
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 17
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 18
Villa Otwock - Sale - zdjęcie 19

Villa Otwock

  • 180 osób
  • --- m2

Pokoje

 

Apartamenty i pokoje hotelowe kuszą przestrzenią, komfortowym wyposażeniem i kolonialnym wystrojem. Są przyjazne i przyciągają dopracowanymi szczegółami wnętrz. To miejsca sprzyjające wypoczynkowi i to nie tylko na jedną noc. W takich pomieszczeniach łatwiej też myśleć kreatywnie – więc są wyborne i dla twórców szukających zacisza i dla kierownictwa firm chcącego zintegrować swoich pracowników – mają u nas wymarzony teren do takiego działania.

Zapewniamy nocleg, aż 70 osobom. „Vila Otwock” oferuje:

19 pokoi dwuosobowych z oddzielnymi łóżkami, gdzie tuż za progiem możesz poczuć się jak w domu. To nie tylko miejsca do przenocowania, ale takie, do których wracasz z ochotą, by w nich pobyć nim nadciągnie sen.

9 ekskluzywnych Apartamentów, w których przestrzeń nie zabija kameralności – idealny obszar dla bliskich sobie osób, lub dla zagubionych w kieracie codziennych obowiązków przedsiębiorców. Dwa z nich posiadają przeszklone tarasy widokowe, jest co podziwiać, bo rośliny rosnące na zewnątrz sięgają dwunastu metrów.

Catering

 

W przestronnych, ciepłych i kameralnych wnętrzach naszej restauracji w otoczeniu obfitej przyrody, serwujemy dania kuchni polskiej jak i śródziemnomorskiej. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby posiłki były smaczne, zdrowe i estetycznie podane. Bogate menu, oraz specjały naszego szefa kuchni, zadowolą wszelkie podniebienia – nawet, najbardziej wymagających Gości, gdzie po obfitym posiłku ciężko oprzeć się będzie, naszym własnej roboty deserom.

 

Organizujemy przyjęcia:

  • weselne,
  • komunijne,
  • chrzciny,
  • imprezy firmowe,
  • imprezy integracyjne,
  • spotkania tematyczne,

Nasza kuchnia sprawdziła się bez zarzutu, podczas przygotowywania dużego, jubileuszowego przyjęcia z okazji 10-lecia jednej ze Stacji Telewizyjnych – a gościliśmy wówczas ponad tysiąc osób. Był to jedyny w swoim rodzaju wieczór na tak dużą skalę i którym wszystko zagrało. W późniejszych ocenach określono tę uroczystość jako wyjątkową, zarówno pod względem organizacyjnego rozmachu jak i doskonałości przygotowanych smakołyków. Jeden z recenzentów użył tu określenia „niebo w gębie” – a my pozostajemy w nadziei, że podobne odczucia nasi mili Goście, będą mieli po każdym posiłku.

Aby urozmaicać kulinarne podróże, Szef Kuchni wskrzesza także zapomniane dania, zaskakujące niekonwencjonalnym smakiem. Nie znajdziesz w naszej kuchni chemii, wzmacniaczy smaku i innych ulepszaczy, ponieważ nasza filozofia to gotowanie z naturalnych surowców i regionalnych świeżych produktów. Dania przyrządzamy tak, by nie stłumić naturalnych smaków, lecz delikatnie je podkreślić. Wszystko przyrządzamy sami. Przyprawy jakich używamy to tylko sól morska, czarny pieprz, pieprz ziołowy i świeże zioła. Potrawy mają nie tylko zaspokoić głód, lecz także dostarczyć przyjemnych wrażeń wszystkim zmysłom

 

Atrakcje

Chętnymdo oczyszczenia ciała i odprężenia ducha oferujemy komfortową Saunę Suchą. Tak ją bowiem wymyślili Finowie. Suchą skórę naszego ciała poddajemy kilku etapom zwiększania temperatury – coraz bardziej rozgrzewane wyrzuca na zewnątrz zatruwające toksyny. Pozbywa się też innych zanieczyszczeń i martwych komórek – skóra staje się jędrna i gładka. Poprawia się też krążenie, nasze serce przyspiesza rytm prawie dwukrotnie. Kulminacyjnym momentem jest jednorazowe polanie zimną wodą rozżarzonych kamieni, bo wtedy następuje uderzenie pary, określane w Skandynawii „duchem Sauny” – wtedy to zapewne do reszty oczyszcza się nie tylko nasze ciało, ale i duch. Następujący potem zimny prysznic odczuwamy jako wręcz ognisty.

 

Komnata Solna -za jej prototyp można uznać komory po wybranej soli, w wielickiej Kopalni Soli – gdzie powstało podziemne Sanatorium , leczące schorzenia układu oddechowego o podłożu alergicznym, z astmą włącznie. Pacjenci zjeżdżają pod ziemie i rehabilitują się w specyficznym mikroklimacie solnych wyrobisk. Podobna jest zasada naszej Groty Solnej – wraz z „solankowym powietrzem”  wdychamy i  przyswajamy minerały oraz mikroelementy, wpływające kojąco i dobroczynnie na cały system oddechowy, a tym samym na nasze zdrowie.

W bajkowo podświetlonym wnętrzu czas szybko płynie, a niespełna godzinny pobyt w solnym otoczeniu daje efekt porównywalny z trzydniowym pobytem nad morzem. Tym sposobem nawet mieszkańcy z bałtyckiego Wybrzeża, przybywający do nas, mogą w Komnacie Solnej szybciej odnowić swój system oddechowy niż podczas spacerów po plaży.

 

Tenis to coraz bardziej popularny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Biegając z rakietą przy siatce poprawiamy szybkość, wydolność i sprawność ogólną całego organizmu. Osoby zajmujące się interesami coraz chętniej spotykają się na kortach, gdzie mogą nie tylko zrzucić niepotrzebne kilogramy, ale też nawiązać korzystne biznesowe kontakty.

Do dyspozycji wszystkich chętnych oddajemy kompleks kortów tenisowych, na których mogą toczyć boje zaawansowani tenisiści oraz  stawiać pierwsze kroki debiutanci. Korty to otwarte pole  (i to dosłownie) do integracji.

Opis obiektu

Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 1
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 2
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 3
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 4
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 5
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 6
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 7
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 8
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 9
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 10
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 11
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 12
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 13
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 14
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 15
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 16
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 17
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 18
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 19
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 20
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 21
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 22
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 23
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 24
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 25
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 26
Villa Otwock - obiekt - zdjęcie 27

„Villa Otwock”  powstała dla ludzi o dużej codziennej aktywności, chcących odpocząć a przy  okazji odkryć  oazę urokliwej przyrody i spokoju. Apartamenty i pokoje hotelowe kuszą przestrzenią, komfortowym wyposażeniem i kolonialnym wystrojem. Są przyjazne i przyciągają dopracowanymi szczegółami wnętrz. To miejsca sprzyjające wypoczynkowi i to nie tylko na jedną noc. Jest wygodnie i rodzinnie, a przy tym otrzymujesz tę porcję luksusu, bez której nasze życie jawi się smutną egzystencją.

Przyroda - nasz niekwestionowany atut. „Villa Otwock” jest otoczona pięknym parkiem. To jest już obszar Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Można go podziwiać i chłonąc widoki  z obszernego tarasu.

A pierwszy plan wypełnia specjalnie wymyślony i dopracowany ogród czarujący wieloma gatunkami kwiatów i oczkiem wodnym, w którym pluskają złote rybki.

No i tylko kilka kroków dzieli mieszkańców hotelu od przyjaznego lasu, po którym można wędrować kilometrami.Otoczenie Villa-Otwock to wręcz wymarzony teren do rodzinnego wypoczynku, szczególnie dla rodzin z dziećmi,  z którymi warto podążyć  tropami zwierzyny i ptactwa żyjącego w naturalnych warunkach.

Zieleń i roślinność wkroczyły też do wnętrz hotelowych tworząc tam największą w Polsce Oranżerię – prawdziwy ogród botaniczny. Tym samym miłych Gości otacza stale żywa przyroda.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy