Sprawdź dostępność

Z-Hotel Business & Spa

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ****
Cena za osobę od 199.00 PLN
Max. liczba gości 150
Liczba miejsc
noclegowych
100
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Z-Hotel Business & Spa

Oferta weselna czterogwiazdkowego hotelu przygotowana została tak by Para Młoda nie musiała stresować się przedślubnymi obowiązkami. Obiekt dzięki doświadczeniu i pasji jest w stanie kompleksowo pomóc i przygotować przyjęcie - od dekoracji po oprawę muzyczną.

Niezwykle istotną rolę bez wątpienia odgrywa również sama sala. W obiekcie jest nią przestronna, mierząca blisko 245 mkw. sala bankietowa. W zależności od ustawienia stołów jest ona w stanie przyjąć od 120 (ustawienie bankietowe) do nawet 150 osób (ustawienie przy długich stołach).

Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzację, a jej dużym atutem są duże okna z widokiem na ogród.

Przyjęcie weselne zorganizować można również w restauracji Werbena o powierzchni 200 mkw. Sala restauracyjna posiada własne, oddzielne wyjście do ogrodu i przenośny parkiet.

Z-Hotel Business & Spa - Sale - zdjęcie 1

Sala

  • 150 osób
  • --- m2

Pokoje

Łącznie do użytku oddaje 50 pokoi o zróżnicowanym rozmiarze i typie. Dzielą się one na pokoje Standard, Premium oraz elegancki Apartament. Każdy z nich wyróżnia ciepła kolorystyka i elegancka aranżacja zgodna z najnowszymi trendami.

W pokoju standard na odwiedzających czeka sejf, mini bar, TV, telefon, suszarka do włosów, ekologiczne kosmetyki relaksacyjne oraz bezprzewodowy internet. Pomieszczenia posiadają również klimatyzację dla jeszcze większego komfortu pobytu. W pokojach Premium czeka dodatkowo przestronny balkon z zapierającym dech w piersiach widokiem na pobliski las, a w apartamencie dodatkowy pokój pełniący funkcję salonu.

Catering

Istnieje możliwość skorzystania z dwóch pakietów cenowych - srebrnego lub złotego w cenie kolejno 199 oraz 239 zł od osoby.

Pakiety te zawierają:

  • zupy
  • drugie danie
  • zimne przystawki
  • trzecie danie ciepłe
  • czwarte danie ciepłe
  • bufet słodki
  • napoje

A w przypadku pakietu Złotego także obecność stacji z kucharzem, który podczas przyjęcia serwuje tatara z wołowiny i Troci Bałtyckiej. Menu wzbogacić można za dodatkową opłatą również o tort w cenie 10 zł od osoby, stół wiejski lub alkohole.

Atrakcje

Wesele to wyjątkowy i niezapominany dzień, dlatego też każda Para pragnie zorganizować go jak najlepiej. Aby zrobić jeszcze większe wrażenie na gościach Z-Hotel proponuje szereg urozmaiceń i dodatkowych atrakcji takich jak wynajem DJ-a lub zespołu, przygotowanie dekoracji z żywych kwiatów czy wynajem limuzyny.

Istotnym miejscem w obiekcie zapewniającym atrakcje jest również wspomniane Z-Spa, strefa relaksu z zabiegami takimi jak manicure, masaże czy maseczki. W przestrzeni tej można wypocząć przed lub zrelaksować się po weselu.

Opis obiektu

Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 1
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 2
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 3
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 4
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 5
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 6
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 7
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 8
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 9
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 10
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 11
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 12
Z-Hotel Business & Spa - obiekt - zdjęcie 13

Z-Hotel Business & SPA to miejsce dla osób, które naprawdę kochają środowisko. Obiekt z pełną świadomością i odpowiedzialnością prowadzi bowiem kompleksowe działania na rzecz ochrony środowiska.

Ekologia to więc jeden z dużych atutów wyróżniających hotel na tle innych obiektów, Ale o jego wyjątkowości świadczy również lokalizacja i sama oferta. Czterogwiazdkowy Z-hotel mieści się bowiem w malowniczej okolicy szumiących drzew i licznych ścieżek idealnych na romantyczne spacery. Poza tym oddalony jest o zaledwie 25 km od centrum Warszawy i 30 km od lotniska Chopina co w przypadku organizacji przyjęcia weselnego zapewnia wszystkim gościom bezproblemowy i szybki dojazd.

Do usług oddaje 50 pokoi o zróżnicowanym standardzie, w tym także luksusowe apartamenty dla wymagających gości lub na szczególne okazje. Na jego terenie znaleźć można także elegancką, stylowo zaaranżowaną restaurację Werbena, lobby bar z bogatą ofertą drinków, zaplecze konferencyjne oraz Z-Spa - profesjonalną strefę urody gdzie w idealnych warunkach przygotować można się przed nadchodzącym weselem.

Istotnym miejscem jest oczywiście także piękna sala bankietowa. Pomieszczenie o powierzchni 245 mkw. sprawdza się podczas imprez okolicznościowych i bajkowych przyjęć weselnych czyniąc je niezapominanymi. Jej klasyczny wystrój, w połączeniu ze świetną obsługą i pyszną kuchnią tworzą wyjątkową oprawę tak by wesele było niepowtarzalne i na długo pozostało w pamięci gości.

Opinie

5.0
2 opinie Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy