Sprawdź dostępność

KLAUDIA TRZCIŃSKA

ul. Lutycka 31, Poznań, 60-415 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu sala bankietowa
Cena za osobę od 200.00 PLN
Max. liczba gości 90
Liczba miejsc
noclegowych
29
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja Tak

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
Tak brak korkowego zł/butelka
Zaliczka
---
W plenerze
Tak
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
Tak
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
Tak
Pokój zabaw dla dzieci
Nie
Plac zabaw dla dzieci
Tak
Wifi
Tak
Bar
Tak
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w KLAUDIA TRZCIŃSKA

Posiadamy trzy klimatyzowane sale:  jedną salę bankietową z bezpośrednim połączeniem z ogrodem dla maksymalnie 90 osób oraz dwie kameralne salki dla 30 oraz 16 osób.
Z pomocą profesjonalnej dekoratorki, której usługi są w cenie, stworzycie Państwo niezapomniane tło do zabawy i wypoczynku. Z powodzeniem zorganizujecie w naszym obiekcie wesele w stylu glamour, a także rustykalne czy boho.

brak zdjęcia

Sala weselna

  • 90 osób
  • 130 m2
  • Wyjście na ogród
  • Klimatyzacja

Pokoje

W hotelu znajduje się 12 przytulnych pokojów o standardzie 3*, w sumie 29 miejsc noclegowych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, tv oraz dostęp do wifi. Dla Państwa Młodych pokój jest w prezencie.


Catering

Restauracja Astra zapewni uczestnikom wesela doskonałe wrażenia smakowe, oferując bogate, różnorodne menu. Jesteśmy gotowi dopasować naszą ofertę do wszystkich potrzeb, uwzględniając nietolerancje pokarmowe i uczulenia. Posiadamy bardzo bogatą ofertę atrakcji dodatkowych zarówno kulinarnych w postaci np. wiejskiego stołu z wyrobami z własnej wędzarni,  jak i również dekoracyjnych takich jak łapacze snów, makrama w formie bramy czy napis miłość.

Restauracja nie pobiera opłaty za wniesienie alkoholu, czyli tzw. korkowego.

Atrakcje

Posiadamy bardzo bogatą ofertę atrakcji dodatkowych zarówno kulinarnych w postaci np. wiejskiego stołu z wyrobami z własnej wędzarni,  jak i również dekoracyjnych takich jak łapacze snów, makrama w formie bramy czy napis miłość.


Opis obiektu

KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 1
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 2
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 3
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 4
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 5
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 6
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 7
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 8
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 9
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 10
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 11
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 12
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 13
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 14
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 15
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 16
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 17
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 18
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 19
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 20
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 21
KLAUDIA TRZCIŃSKA - obiekt - zdjęcie 22
Tu podaj tekst alternatywny

Hotel Restauracja Astra to firma rodzinna. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych wspomnień weselnych. Każde przyjęcie jest dla nas szczególne i tak samo ważne. Kompleks hotelowo-restauracyjny który tworzymy z wielką pasją, traktujemy nie tylko jako miejsce pracy, ale przede wszystkim naszego spełnienia. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie planowania przyjęcia, służymy swoją radą i dzielimy się doświadczeniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i 100% satysfakcji, a wesele traktujemy jako przepustkę do dalszej długoletniej współpracy. ;) Jesteśmy bardzo elastyczni i każda nasza propozycja dotycząca serwowanego menu, wykonywanych dekoracji, czy układu sali jest do możliwej modyfikacji, gdyż stawiamy na ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych oczekiwań. Działamy kompleksowo - oprócz różnorodnego menu z bogatą ofertą deserową, w cenie każdego pakietu wliczona jest dekoracja sali.


Sala weselna z ogrodem zachwyci tych, którzy pragną zapewnić swoim gościom idealne, malownicze miejsce do wypoczynku. Nasz ogród, usytuowany na tyłach obiektu, bogaty jest w ustronne zakątki i wielokolorowe kwiaty. Mieścimy się w granicach Poznania, co jest niewątpliwym atutem przy planowaniu wesela, a zielona oaza w postaci zadbanego ogrodu jest azylem dla Gości.  W naszym magicznym ogrodzie nieraz odbywały się cywilne śluby w plenerze, a także organizowaliśmy przyjęcia w ogrodzie.

Opinie

5.0
1 opina Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij