Sprawdź dostępność

Wiśniowy Sad

Sprawdź dostępność
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Wiśniowy Sad

Sala Restauracyjna - nieduża, przytulna, pełna kwiatów sala ze starym barem, prostymi stołami skąpanymi w blasku lamp i kanapami, na których często siadają zakochani. Sala Bankietowa - na tle pięknych, oryginalnych malowideł Wiśniowego Sadu na ścianach odbyło się już niejedno huczne wesele. Sala jest duża, ale bardzo przytulna dzięki kwiatom i starym komodom oraz lampom dającym stonowane światło. Pośród starannie dobranych kompozycji kwiatowych i gustownej zastawy Goście delektują się smakiem dań tradycyjnej kuchni polskiej. Tańce do białego rana i gwar gości można przenieść do rozległego ogrodu wychodząc prosto z sali Bankietowej. Zawsze staramy się przygotować salę i stoły tak, aby oddawały szczególny charakter uroczystości.
Wiśniowy Sad - Sale - zdjęcie 1

Sala Restauracyjna

  • 40 osób
  • --- m2
Wiśniowy Sad - Sale - zdjęcie 1
Wiśniowy Sad - Sale - zdjęcie 2
Wiśniowy Sad - Sale - zdjęcie 3
Wiśniowy Sad - Sale - zdjęcie 4
Wiśniowy Sad - Sale - zdjęcie 5

Sala Bankietowa

  • 100 osób
  • --- m2

Catering

Mamy nadzieję, że w „Wiśniowym Sadzie” każdy Gość znajdzie coś dla siebie. Proponujemy dania kuchni polskiej i niektóre dania kuchni europejskiej. Staramy się, aby amatorzy steków, filetów, czy golonek uraczyli się smakiem i obfitością. Często wprowadzamy do naszego Menu nowe smaki, które naszym zdaniem mogą Państwa zainteresować. Przy organizacji imprez okolicznościowych przedstawiamy kilka propozycji Menu, z których możecie Państwo dobrać sobie odpowiednie oraz uzgodnić wszelkie szczegóły organizacyjne wedle życzeń.

Atrakcje

Dużą atrakcją naszej Restauracji jest Ogród. W zacisznym jego zakątku znajduje się murowany Grill oraz zadaszone miejsca, gdzie można usiąść. Nasi Goście często decydują się na imprezy przy grillu. Ustalając Menu z naszymi Gośćmi polecamy, aby jednym z posiłków w trakcie trwania imprezy( np. wesela) były właśnie dania z Grilla węglowego. W następnym sezonie wiosenno-letnim zapraszamy naszych Małych Gości do ogródka z huśtawkami.

Opis obiektu

Wiśniowy Sad - obiekt - zdjęcie 1
Wiśniowy Sad - obiekt - zdjęcie 2
Wiśniowy Sad - obiekt - zdjęcie 3
Wiśniowy Sad to niepozorna, malownicza chata z okiennicami. Chętnie gości w swych progach wszystkich , którzy w zgiełku dnia codziennego zapragną chwili relaksu przy dobrym i obfitym posiłku. Proponujemy dania kuchni polskiej oraz niektóre dania kuchni europejskiej. Naszą dewizą jest smacznie i do syta. Zajmujemy się organizowaniem wszelkiego typu imprez: chętnie ugościmy Państwa w niedużym, rodzinnym gronie jak również zorganizujemy dużą imprezę okolicznościową. Dysponujemy salą na 40 osób oraz salą bankietową na 100 osób z wyjściem do dużego ogrodu. Przy restauracji znajduje się parking. Wiśniowy Sad znajduje się przy trasie wylotowej na Wrocław, ok. 3km od Centrum, zatem nie trudno do nas dotrzeć. Zapraszamy .

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy