Sprawdź dostępność

Dom Bankietowy

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Dom Bankietowy

Dom Bankietowy znajduje się w zabytkowym budynku fabrycznym z końca dziewiętnastego wieku, należącym wcześniej do fabryki ołówków. Zlokalizowane w budynku sale dzięki różnej wielkości pozwalają zrealizować każdy rodzaj imprezy. Sale nasze dzięki wykładziną dywanowym i parkietowi z drewna pozwalają zachować kameralność i domową atmosferę przyjęcia. Mimo położenia w ścisłym centrum Pruszkowa Dom Bankietowy posiada własny teren z ogrodem i parkingiem.

Dom Bankietowy - Sale - zdjęcie 1

Sala Główna z antresolą

  • 100 osób
  • --- m2
Dom Bankietowy - Sale - zdjęcie 1

Sala Kominkowa

  • 60 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Bordowa

  • 30 osób
  • --- m2

Catering

Szefem kuchni w Domu Bankietowym jest współwłaściciel, członek zrzeszenia szefów kuchni, wieloletni szef kuchni ambasad Irlandii, który dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu potrafi dostosować indywidualnie menu do potrzeb każdego klienta.

Opis obiektu

Dom Bankietowy - obiekt - zdjęcie 1

Nasze sale Wygodne połączenie z Warszawą Alejami Jerozolimskimi umożliwia szybki i łatwy dojazd do centrum stolicy w ciągu 20-30 minut. Duża dwupoziomowa sala balowa zapewnia możliwość zorganizowania przyjęcia do 150 osób wraz z przestronnym parkietem do tańca. Siedzibą naszej firmy jest Dom Bankietowy, który znajduje się w centrum Pruszkowa w zabytkowym 100-letnim budynku. Organizowanie imprezy przez naszą firmę oszczędza Państwu czas i daje gwarancję profesjonalizmu. W Domu Bankietowym stworzyliśmy atmosferę rodzinną i jak najbardziej kameralną. W nastrojowej sali z kominkiem mogą Państwo odpocząć lub zagrać w tenisa stołowego w przerwach między tańcami, a profesjonalna obsługa zawsze jest na Państwa życzenie. W sali z kominkiem mogą Państwo również zorganizować mniejsze przyjęcie, rodzinny obiad, imieniny, urodziny, chrzciny, czy komunie.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy