Sprawdź dostępność

HOT_elarnia**** HOTEL&SPA

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ****
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 250
Liczba miejsc
noclegowych
54
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w HOT_elarnia**** HOTEL&SPA

Sala Bankietowa mieści do 250 osób. Sala jest jasna, przestronna i idealnie wpisuje się w charakter całego obiektu. Klimatu dodają jej drzewa, które wyglądają jak gdyby wrosły w sufit. Charakterystyczny jest robiący imponujące wrażenie, betonowy bar, który umożliwia organizację pokazów barmańskich. Latem goście mają do dyspozycji dwa tarasy oraz przepiękny, zielony ogród. Państwo młodzi na czas organizacji wesela kontaktują się z event menagerem, który w profesjonalny sposób pomoże zaplanować całe wydarzenie.

HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - Sale - zdjęcie 1

Sala Bankietowa

  • 250 osób
  • --- m2

Pokoje

HOT_elarnia to jeden z tych domów, które chciałbyś, aby był Twój. I tak może być. Na noc, na weekend, na tydzień... na jak długo zechcesz. Do dyspozycji gości oddano 19 niepowtarzalnych pokoi, z których każdy zaskakuje nowoczesnym designem połączonym z magiczną atmosferą. Pokojom nie nadano numerów, za to każdy z nich ma inny kolor. Do każdego z nich prowadzi kolorowa mapa utkana na dywanie. Każdy z oferowanych pokoi urzeka barwą, kształtem, indywidualną aranżacją, jak również doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni.

Catering

Filozofia kuchni serwowanej w restauracji TASTE_it doskonale współgra z ideą HOT_elarni**** HOTEL i SPA. Serwowane dania są powrotem do staropolskich korzeni. Potrawy urzekają galerią tradycyjnych smaków i aromatów oraz nowoczesnym, eleganckim podaniem. Szef kuchni Jacek Blicharski zaspakaja gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Jego weselne menu bez wątpienia oczaruje więc każdego z gości.

Atrakcje

Nie trzeba przekonywać jak ważnym wydarzeniem jest ślub i wesele, dlatego wkładamy ogromny wysiłek w stworzenie wyjątkowej atmosfery, dbając o każdy szczegół. Bez znaczenia tradycyjne, czy nowoczesne, nasze wesela kończą się zawsze 100 - procentowym sukcesem. Dodatkowo, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego spełniamy wszystkie życzenia zakochanych. Cieszymy się, że nasi goście zaufali właśnie nam w tak ważnym życiowym momencie. 

Opis obiektu

HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 1
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 2
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 3
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 4
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 5
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 6
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 7
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 8
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 9
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 10
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 11
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 12
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 13
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 14
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 15
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 16
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 17
HOT_elarnia**** HOTEL&SPA - obiekt - zdjęcie 18

HOT_elarnia**** wyróżnia się indywidualnym i rozpoznawalnym charakterem. Jest to miejsce o wyjątkowej architekturze, zaprojektowane z wielką miłością do nowoczesnego designu. Reprezentacyjna droga skrajem lasu prowadzi do urokliwego budynku, którego pobielane ściany okala cokół z kamienia polnego, dach pokrywa gruba warstwa złocistej strzechy. Wpływu staropolskiej tradycji nie odnajdziemy jednak po przekroczeniu progów hotelu. We wnętrzach HOT_elarni**** wzrok cieszy New Design Fabio Novembre i Marcel Wanders, Ten Hotel w Puszczykowie to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Jeśli zapragniesz zaspokoić potrzeby duszy i ciała podziemny korytarz zaprowadzi Cię do SPA - SPA_larni. Tu doznasz relaksu i ukojenia oraz odnajdziesz źródło energii i wewnętrznej harmonii. Nad tym, abyś zawsze czuł się wyjątkowo czuwa profesjonalny personel.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy