Sprawdź dostępność

Zagroda Kuwasy

Sprawdź dostępność
Typ obiektu pensjonat
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
70
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Zagroda Kuwasy

Gospoda pod Kogutem to stylowe wnętrze o charakterze podlaskiej karczmy, ze ścianami z potężnych bali świerkowych, umeblowane solidnymi drewnianymi stołami, krzesłami i ławami.Bar z kaflową kuchnią i kominek nadają wnętrzu ciepły domowy charakter. Powierzchnia Gospody to 150 m. kwadratowych. Przy mniejszej liczbie Gości Gospoda spełnia zarówno funkcję sali konsumpcyjnej jak i tanecznej. Przy większych weselach w Gospodzie serwujemy dania weselne, a na tańce zapraszamy do Wielkiej Sali Kominkowej. Wielka Kominkowa położona jest na piętrze, z osobnym wyjściem po schodkach do naszego patio. Jej powierzchnia to 120 m. kwadratowych. Spełnia rolę sali tanecznej lub jest rezerwowana na mniejsze, kameralne przyjęcia. Na wesela udostępniamy też dodatkowe mniejsze pomieszczenia, np. Izbę Nestorską – przytulny salonik, w którym chętnie spędzają czas np. osoby starsze, które chcą sobie porozmawiać z dla od zgiełku i głośnej muzyki. W lecie na potrzeby Gości weselnych oddajemy także taras z grillem w otoczeniu zieleni zadbanego ogrodu.

Zagroda Kuwasy - Sale - zdjęcie 1
Zagroda Kuwasy - Sale - zdjęcie 2

Gospoda pod Kogutem

  • 100 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Wielka Kominkowa

  • 70 osób
  • --- m2

Pokoje

W Zagrodzie Kuwasy znajduje się 26 pokoi różnej wielkości, mogących łącznie pomieścić do 70 osób plus dzieci. Wszystkie pokoje mają łazienki i są podobnie jak Gospoda utrzymane w stylu wiejskiego domostwa, z wykorzystaniem ręcznie tkanych kilimów, solidnych drewnianych mebli, staroświeckich lamp itp. Część pokoi posiada loggie i osobne wyjście na teren. Pokoje są wyposażone w radia i telefony. Tradycją naszych wesel jest oferowanie Nowożeńcom udekorowanego apartamentu gratis.

Atrakcje

Bryczka w dwie rasowe kasztanki powita Nowożeńców przy wjeździe do wsi i zawiezie na przyjęcie weselne. Da to czas na zebranie się wszystkich Gości, którzy powitają Młodą Parę na ganku chlebem i solą oraz wzniosą toast szampanem. Skrzypek na Dachu powita Gości i Nowożeńców, grając znane z filmu melodie weselne przed wejściem do Zagrody. Warianty przyjęcia przewidują również grill (zwłaszcza latem) i możliwość organizacji poprawin następnego dnia. Zgodnie z coraz popularniejszym trendem oferujemy przedłużenie pobytu dla Gości weselnych z możliwością zorganizowania im wycieczki do parku narodowego lub np. spływu kajakowego malowniczą rzeką Jegrznią.

Opis obiektu

Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 1
Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 2
Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 3
Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 4
Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 5
Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 6
Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 7
Zagroda Kuwasy - obiekt - zdjęcie 8

Zagroda Kuwasy to kameralny obiekt wypoczynkowy idealny na wesele.  Niewysoki rozłożysty budynek z bali świerkowych kryty jodłowym gontem powstał w 2004 roku. Pary wybierające ośrodek w Rejgłowie zapewnią sobie wesele marzeń. Z naszej strony oferujemy profesjonalną obsługę, oraz smaczną kuchnie, która przypadnie do gustu największym smakoszom. Sale weselne w Rejgłowie cieszą się dobrą opinią. Zapewniamy naszym Gościom ciekawą ofertę weselną w atrakcyjnej cenie. Zadbamy o to, aby spełnić wszystkie Państwa pragnienia, a organizowane przez nas wesele będzie szczytem Państwa marzeń! Goście przez długie lata będą wspominać szampańską zabawę.

Zapraszamy.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy