Sprawdź dostępność

Gościnny Dom

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 140
Liczba miejsc
noclegowych
12
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Gościnny Dom

Specjalnością Hotelu i Restauracji Gościnny Dom jest organizacja i obsługa wszelkiego rodzaju przyjęć rodzinnych, jubileuszy, styp, bankietów oraz imprez biznesowych. Hotel Gościnny Dom dysponuje Salą Restauracyjną zwaną Kominkowąoraz dwoma klimatyzowanymi, niezależnymi, salami przyjęć:

  • Sala Senatorska - pomieści do 140 gości na przyjęciach zasiadanych, do 100 osób przy wydzieleniu parkietu do tańczenia. Sala Senatorska posiada scenę oraz nagłośnienie.
  • Sala Kameralna - pomieści do 46 osób na przyjęciach zasiadanych. Wyposażona jest w ekran telewizyjny z możliwością podglądu na Salę Senatorską, dzięki czemu stanowi jej doskonałe uzupełnienie.

Sala Kominkowa (Restauracja) nie podlega całkowitej rezerwacji – przyjęcia na tej sali organizowane są na zasadzie „rezerwacji stołu” dla maksimum 25 gości. Uwaga: Sala Kominkowa czyli Restauracja jest zawsze dostępna dla klientów indywidualnych niezależnie od organizowanych imprez. Na życzenie organizujemy oprawę artystyczną przyjęć oraz transport gości.

Gościnny Dom - Sale - zdjęcie 1

Sala Senatorska

  • 140 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Kameralna

  • 40 osób
  • --- m2

Pokoje

Hotel Gościnny Dom dysponuje 12 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z możliwością 2 dostawek. Standard pokoi odpowiada kategorii hotelu 3-4 gwiazdkowego. Pokoje wyposażone są w TV SAT oraz bezpłatny dostęp do internetu. Hotel posiada monitorowany parking. Atutem Hotelu jest jego kameralna atmosfera oraz dyskretna i kompetentna obsługa recepcyjna. Recepcjoniści posługują się językiem rosyjskim, niemieckim i angielskim. Uwaga: w pomieszczeniach hotelowych obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Przy dłuższych pobytach i wynajmie większej liczby pokoi ceny noclegów są negocjowane.

  • Śniadania wydawane są w godz. od 6.30 do 10.00.
  • Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz.12.00
  • Obsługujemy karty płatnicze.

Catering

Śniadanie biznesowe, przerwa kawowa, lunch, obiad, kolacja, przyjęcie w ogrodzie, bankiet po koncercie lub z okazji wręczania nagród, odznaczeń, prestiżowe business-coctail... Doświadczony dział cateringu sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom i gustom. Posiadamy odpowiednie wyposażenie oraz oryginalne, urozmaicone menu, mogące zaspokoić każdy apetyt. Dysponujemy profesjonalną kadrą kucharzy i kelnerów, co pozwala nam zorganizować usługę na właściwym poziomie i o każdym charakterze.

Opis obiektu

Gościnny Dom - obiekt - zdjęcie 1

Hotel Gościnny Dom w Rydułtowach to idealne miejsce na wesele. Pary decydujące się na sale weselne w  Rydułtowach nie pożałują podjętej przez siebie decyzji. Postaramy się, aby dzień ślubu był wyjątkowy, a nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby wesele pozostało niezapomniane. Możemy pochwalić się dobrą opinią i atrakcyjną ofertą weselną indywidualnie dopasowaną, do każdej okoliczności. Wesele w Hotelu Gościnny Dom na pewno będzie należało do udanych, a Goście weselni będą przez długie lata je wspominać. 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy