Sprawdź dostępność

Hotel ZAMEK RYN****

Pl. Wolności 2, Ryn, 11-520 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu zamek
Cena za osobę od 260.00 PLN
Max. liczba gości 350
Liczba miejsc
noclegowych
350
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja Tak

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
Tak
W plenerze
Tak
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
Tak
Obiekt monitorowany
Tak
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
Tak
Plac zabaw dla dzieci
Tak
Wifi
Tak
Bar
Tak
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel ZAMEK RYN****

Zamek Hotel Ryn **** to obiekt rodem z bajki. Świadczy o tym zarówno jego lokalizacja, jak i zapierające dech w piersiach wnętrza. W obiekcie można zorganizować przyjęcie weselne w dwóch przestrzeniach. Pierwsza z nich, największa, to zadaszony Dziedziniec, który jest w stanie pomieścić nawet 350 gości. Jest to niesamowicie klimatyczne miejsce o powierzchni 950 m2 i wysokości aż 8 m. Daje to niemal nieskończone możliwości dekoracyjne, z czego Pary Młode chętnie korzystają.

W obiekcie można także zorganizować wesele w klimatycznej Restauracji Refektarz, odpowiedniej na zaproszenie 150 osób. To także pełne wdzięku pomieszczenie, które cieszy się dużą popularnością wśród Par. Co ważne, Zamek Ryn dba o tradycje weselne, czekając na gości m.in. z uroczystym powitaniem chlebem i solą.

Organizacja przyjęcia w tak cudownych okolicznościach to gotowy przepis na sukces - wesele jest w końcu na tyle wyjątkowym dniem, że powinno odbyć się w najlepszym do tego obiekcie.

Hotel ZAMEK RYN**** - Sale - zdjęcie 1
Hotel ZAMEK RYN**** - Sale - zdjęcie 2

Dziedziniec

  • 350 osób
  • 250 m2
  • Własne nagłośnienie
  • Wyjście na ogród
  • Klimatyzacja
Hotel ZAMEK RYN**** - Sale - zdjęcie 1

Restauracja Refektarz

  • 150 osób
  • --- m2
  • Klimatyzacja

Pokoje

Hotel ZAMEK RYN**** - Pokoje - zdjęcie 1
Hotel ZAMEK RYN**** - Pokoje - zdjęcie 2
Hotel ZAMEK RYN**** - Pokoje - zdjęcie 3
Hotel ZAMEK RYN**** - Pokoje - zdjęcie 4
Hotel ZAMEK RYN**** - Pokoje - zdjęcie 5

Hotel Zamek Ryn **** ma w swojej ofercie wysoce komfortowe i klimatyczne zaplecze noclegowe. Składa się ono z 350 miejsc noclegowych w postaci wygodnych pokoi i apartamentów. Wszystkie te pomieszczenia zaaranżowane są w królewski sposób oraz wyposażone w funkcjonalne meble oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak m.in. klimatyzacja czy bezprzewodowa sieć Internetu.

Miejsca noclegowe rozłożone zostały na czterech skrzydłach Zamku - Rycerskim, Komturskim, Więziennym i Myśliwskim. Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się również kameralna Willa Pod Zamkiem oraz Gościniec Ryński Młyn. Wszystkie te miejsca są odpowiednia przestrzenią na efektywny wypoczynek przed i po wielogodzinnej zabawie weselnej.

Catering

Hotel ZAMEK RYN**** - Catering - zdjęcie 1
Hotel ZAMEK RYN**** - Catering - zdjęcie 2
Hotel ZAMEK RYN**** - Catering - zdjęcie 3

W obiekcie znajduje się oczywiście znakomite zaplecze gastronomiczne, które powstało z myślą o największych smakoszach. Jak powszechnie wiadomo - kulinaria są podstawą udanej zabawy weselnej - obsługa Zamku Ryn doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też proponuje kilka wyśmienitych wariantów menu weselnego. Oparte są one na świeżych, naturalnych produktach, które zachwycają nie tylko smakiem, ale i sposobem podania. Dodatkowo, w obiekcie można zamówić stół wiejski oraz candy bar.

Atrakcje

Hotel ZAMEK RYN**** - service - zdjęcie 1
Hotel ZAMEK RYN**** - service - zdjęcie 2
Hotel ZAMEK RYN**** - service - zdjęcie 3
Hotel ZAMEK RYN**** - service - zdjęcie 4
Hotel ZAMEK RYN**** - service - zdjęcie 5
Hotel ZAMEK RYN**** - service - zdjęcie 6

Organizacja przyjęcia weselnego w Hotelu Zamek Ryn jest atrakcją samą w sobie. Obiekt ten znacząco wyróżnia się na tle konkurencji i nie bez powodu określany jest jako jedno z najbardziej romantycznych miejsc na wesele. Świetnym uzupełnieniem proponowanych usług jest w nim możliwość organizacji ceremonii zaślubin w plenerze. Pary Młode już niejednokrotnie decydowały się na sakramentalne "TAK" tuż nad pięknym jeziorem, znajdującym się przy Zamku.

Dodatkowo, dużym udogodnieniem jest fakt kompleksowego wsparcia Pary ze strony obsługi obiektu. Z racji nawiązania współpracy z firmami florystycznymi, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, fryzjerami czy wizażystami, w obiekcie można liczyć na absolutnie kompleksowe wsparcie organizacyjne. Dużą atrakcją jest również proponowanie rozbudowanego zaplecza SPA & Wellness, w którym można się zrelaksować - okres przygotowań ślubnych potrafi nieść ze sobą wiele stresu, więc w Zamku znajduje się odpowiednia przestrzeń, by po prostu odpocząć. A dodatkowo, proponuje on też znakomitą winiarnię.

Opis obiektu

Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 1
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 2
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 3
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 4
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 5
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 6
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 7
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 8
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 9
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 10
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 11
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 12
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 13
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 14
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 15
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 16
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 17
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 18
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 19
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 20
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 21
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 22
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 23
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 24
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 25
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 26
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 27
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 28
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 29
Hotel ZAMEK RYN**** - obiekt - zdjęcie 30

Hotel Zamek Ryn **** to doskonałe miejsce na spełnienie marzeń o weselu jak z bajki. Obiekt usytuowany jest na Mazurach - otacza go malownicza przyroda z licznymi jeziorami. W miejscu tym z powodzeniem zorganizujesz przyjęcie w cichej i spokojnej okolicy, co przekłada się na kameralny, rodzinny klimat.

Zamek Ryn jest zdecydowanie jednym z najbardziej romantycznych miejsc na organizację wesela. Jego historia sięga jeszcze XVI wieku, kiedy to był siedzibą krzyżacką. Zdecydowanie wyróżnia się on stylem, aranżacją, klimatycznymi wnętrzami oraz oczywiście serdeczną atmosferą. Oferta tego miejsca obejmuje wynajem przepięknych sal weselnych, proponowanie wysoce komfortowych miejsc noclegowych, a także znakomitych kulinariów, które - jak powszechnie wiadomo - są podstawą udanej zabawy weselnej.

To jednak nie wszystko - na rozległym terenie Zamku mieści się nowoczesne zaplecze SPA & Wellness, odpowiednie na relaks po całonocnej zabawie. Co ważne, w obiekcie istnieje możliwość organizacji ceremonii zaślubin w plenerze. Dodatkowo, hotel współpracuje z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ, grafikami, fotografami, fryzjerami i wizażystami, wspomagając tym samym narzeczonych podczas całego procesu organizacyjnego. Kompleksowe podejście to zdecydowanie drugie imię Zamku Ryn!

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy