Sprawdź dostępność

Hotel Sarmata*** Zespół Dworski

Sprawdź dostępność

Hotel Sarmata*** Zespół Dworski

Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 180
Liczba miejsc
noclegowych
127
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Sarmata*** Zespół Dworski

Zespół Dworski Hotel Sarmata*** w Sandomierzu oferuje kilka opcji organizacji przyjęcia weselnego w zależności od liczby gości oraz charakteru uroczystości:

• zamknięta uroczystość weselna (cały obiekt na wyłączność),
•przyjęcie weselne do 180 osób w sali bankietowej,
•kameralny uroczysty obiad dla 40-50 w restauracji lub winiarni,

Wszystkie w/w lokale (sala bankietowa, restauracja, winiarnia) są klimatyzowane. Oryginalne, stylizowane wykończenie tych pomieszczeń zapewni odpowiedni nastrój dla uroczystości.
Zieleń ogrodowa w otoczeniu Zespołu Dworskiego wraz z małą architekturą, oświetlonymi alejkami oraz ławeczkami sprzyja miłemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu podczas wesela. Ponadto Hotel Sarmata*** jako jedyny tego typu obiekt w Sandomierzu posiada własny strzeżony parking.

Pragniemy poinformować, iż warunkiem organizacji przyjęcia weselnego na Sali Bankietowej w miesiącach MAJ-WRZESIEŃ w Sali Bankietowej Zespołu Dworskiego Hotel Sarmata*** jest dokonanie rezerwacji minimum 60 miejsc noclegowych w pokojach zlokalizowanych nad Salą Bankietową.

Dla gości weselnych oferujemy specjalne ceny noclegów dla pokoi zlokalizowanych nad salą weselną. W pozostałych miesiącach wymóg rezerwacji miejsc noclegowych nie obowiązuje.

Hotel Sarmata*** Zespół Dworski - Sale - zdjęcie 1

Bankietowa

  • 180 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Restauracyjna

  • 80 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Winiarnia

  • 50 osób
  • --- m2

Pokoje

Zespół dworski Hotel Sarmata*** jest jednym z nielicznych obiektów hotelowych w regionie, które mogą zaoferować Państwu niepowtarzalną atmosferę wypoczynku utrzymaną w duchu sarmackim. Zabytkowe i stylizowane wnętrza zespołu dworskiego - powstałego w 1861 roku i odbudowanego przez obecnych właścicieli w latach 2002-2009 zapewniają bogate doznania estetyczne.

Hotel Sarmata*** oferuje łącznie 127 miejsc noclegowych w łącznie 50-ciu komfortowych jednostkach mieszkalnych tj. 41 pokojach i 9 apartamentach z łazienkami.

Dworek - 28 miejsc noclegowych, w tym: •4 apartamenty 2-pokojowe na •parterze 4 apartamenty 1-pokojowe na poddaszu
Oficyna - 8 miejsc noclegowych, w tym: •4 pokoje 2-osobowe
Hotel - 91 miejsc noclegowych, w tym: •11 pokoi 2-osobowych typu Twin •12 pokoi 2-osobowych typu Double •8 pokoi 2-osobowych Lux typu Twin z dostawką (kanapa rozkładana) •1 apartament 2-pokojowy, 3-osobowy •6 pokoi 3-osobowych Lux
Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w: telewizor LCD 26", radio, sejf elektroniczny 17” z zasilaczem 230V, telefon, bezpłatny dostęp do internetu (LAN oraz WiFi). Łazienki w pokojach i apartamentach wyposażone są standardowo w kabiny prysznicowe i suszarki do włosów, a ponadto apartamenty na poddaszu w dworku mają na wyposażeniu 2-osobowe wanny.

Teren Zespołu Dworskiego jest ogrodzony, monitorowany i jako jedyny obiekt hotelowy w Sandomierzu posiada parking strzeżony dla 50 pojazdów. W ogrodzie przydworskim zlokalizowany jest ogródek letni i plac zabaw dla dzieci.

Catering

Restauracja Sarmacka serwuje wykwintne potrawy kuchni staropolskiej oraz regionalnej. Unikalne potrawy kuchni sarmackiej doskonale komponują się z historią zespołu dworskiego sięgającą połowy XIX wieku. Dla Gości restauracji oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe na terenie zespołu dworskiego.

Atrakcje

Oryginalne, stylizowane wykończenie tych pomieszczeń zapewni odpowiedni nastrój dla uroczystości. Zieleń ogrodowa w otoczeniu Zespołu Dworskiego wraz z małą architekturą, oświetlonymi alejkami oraz ławeczkami sprzyja miłemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu podczas wesela.

Opis obiektu

Hotel Sarmata*** Zespół Dworski - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Sarmata*** Zespół Dworski - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Sarmata*** Zespół Dworski - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Sarmata*** Zespół Dworski - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Sarmata*** Zespół Dworski - obiekt - zdjęcie 5
Hotel Sarmata*** Zespół Dworski - obiekt - zdjęcie 6

Hotel Sarmata*** w Sandomierzu to idealne miesjce na wesele.Obiekt powstał na fundamentach lub obrysach budynków zabytkowego zespołu dworskiego Strużyńskich z 1861r. Odbudowany w latach 2002-2009 przez obecnych właścicieli na cele hotelowo-turystyczne oferuje wyjątkowy klimat minionych czasów. W odtworzonych z największym pietyzmem wnętrzach zabytkowego kompleksu odnajdą Państwo ducha sarmatyzmu, zasmakują specjałów kuchni regionalnej oraz zrelaksują się z dala od zgiełku codzienności.


Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij