Sprawdź dostępność

Restauracja Vacanza

Olimpijska 4, Siemianowice Śląskie, 41-100 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 240.00 PLN
Max. liczba gości 220
Liczba miejsc
noclegowych
100
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Vacanza

Restauracja składa się z 2 sal, które w wariancie łączonym są zdolne do zgromadzenia 150 Gości. Sala SEVILLA urządzona została w koktajlowym charakterze, którego swobodę dopełnia wygodna aranżacja Baru Petra, dysponującego kanapami. Stylistyka wnętrz oddaje przytulną, włoską nastrojowość, uwydatnioną jeszcze za sprawą licznych dekoracji roślinnych.

Najbardziej wystawne przyjęcia mogą przemienić natomiast trzecią z przestrzeni - salę bankietową Troja - w całonocny parkiet taneczny. Jej pojemny metraż (300m2) został oddany do użytku z myślą o organizacji zarówno prywatnych imprez rodzinnych, jak i firmowych wydarzeń, na których - niezależnie od charakteru - może bawić się nawet 220 osób.

Sala bankietowa Troja posiada własną, stałą scenę, dzięki czemu planowane przyjęcia uświetnić można wyraźnie wyeksponowanymi pokazami artystycznymi. Jest to również idealne miejsce dla orkierstry, DJ'a bądź animatora, który wyniesiony ponad parkiet poprowadzi weselne konkursy. W razie potrzeby, Nowożeńcom służy zaplecze multimedialne, w tym rzutniki, ekrany, flipcharty oraz profesjonalny sprzęt audio.

Do Restauracji Vacanza przynależy włoski taras letni, zaopatrzony w grill oraz powierzchnię zdolną do zgromadzenia 40 roztańczonych Gości.

brak zdjęcia

Sala restauracyjna 2

 • ---
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala restauracyjna 1+2

 • 150 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala bankietowa Troja

 • 220 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala restauracyjna 1

 • ---
 • --- m2

Pokoje

Hotel Diament Vacanza oferuje 44 wygodne pokoje w wariantach 1-, 2- lub 3-osobowych, łącznie dających ponad 100 miejsc noclegowych oraz elegancki apartament, idealny dla Młodej Pary. Goście weselni mają możliwość skorzystania ze specjalnego cennika.

Pomieszczenia zaaranżowane zostały w ciepłych barwach, stwarzających idealne warunki do odpoczynku po całonocnej zabawie. Dysponują one podstawowym wyposażeniem, takim jak TV, telefon, suszarka, komplet kosmetyków czy zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Catering

Restauracyjna kuchnia opiera się na starannie przygotowywanych na bieżąco daniach, tworzonych ze świeżych, sezonowych produktów. Wśród smaków królują tu akcenty śródziemnomorskie, przeplatane z polskimi elementami - miłośnicy rodzimych kulinariów odnajdą w karcie dań m.in. befsztyk tatarski, pierogi, czy tradycyjny żurek i rosół.

Wyjątkową ucztą dla zmysłów są restauracyjne śniadania, serwowane w formie bufetu szwedzkiego. Na stołach czeka prawie 100 różnych produktów, w tym szeroki wybór wędlin, serów, owoców i warzyw oraz deserów. Goście po przebudzeniu mogą skosztować zarówno zimnych, jak i ciepłych dań.

Weselna karta menu przygotowywana jest z troską o życzenia Państwa Młodych, w taki sposób, aby jak najbardziej kompletnie wpasować się do charakteru przyjęcia.

Atrakcje

Obsługa obiektu służy pomocą w wielu aspektach realizatorskich przyjęcia, oferując dodatkowe atrakcje, takie jak:

 • animator dla dzieci,
 • dekoracja światłem,
 • fotobudka,
 • wiejski stół,
 • kącik ze słodkościami.

 

Opis obiektu

Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 2
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 3
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 4
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 5
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 6
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 7
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 8
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 9
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 10
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 11
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 12
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 13
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 14
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 15
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 16
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 17
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 18
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 19
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 20
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 21
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 22
Restauracja Vacanza - obiekt - zdjęcie 23

W Restauracji Vacanza spełni się wizja hucznego, żywiołowego wesela we włoskim stylu, gdzie króluje muzyka, pyszne jedzenie i niespożyta energia. Lokal urządzony jest bowiem w śródziemnomorskim klimacie - podobnie jak i cały Hotel Diament Vacanza, do którego to przynależy. Obiekt położony jest w Siemianowicach Śląskich, stanowiąc wspaniałą alternatywę weselną nie tylko dla bezpośrednich mieszkańców miasta, ale też jego bliższych i dalszych sąsiadów. Warto przybyć tu nawet z odległych zakątków Polski, aby przez choć jedną noc poczuć ducha słonecznej Italii.

 

Restauracja Vacanza SaleWeselne

 

Swobodnej atmosferze sprzyja fakt, iż Państwo Młodzi mogą tu ograniczyć swoje organizatorskie zmartwienia do minimum - restauracyjna obsługa obejmie pieczę nie tylko nad cateringiem, ale również aspektami technicznymi przyjęcia, zaś na przybyłych Gości czeka wygodne zaplecze noclegowe. Do ich dyspozycji oddany jest obszerny parking z miejscami postojowymi również dla autokarów. 

Restauracja Vacanza usytuowana jest we wspaniałym punkcie na mapie Śląska - 21 km od lotniska w Pyrzowicach, 15 minut drogi od ścisłego centrum Katowic oraz 5 minut od największego w województwie centrum handlowego Silesia City Center.

Opinie

5.0
1 opina Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij