Sprawdź dostępność

Hotel Bursztynowy Pałac

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ****
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
150
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Bursztynowy Pałac

Na Państwa przyjęcie weselne przygotujemy:
  • Salę Kryształowa, słynącą z wyjątkowego wystroju wnętrza, mieszczącą do 120 os.
  • Oranżerię, mieszczącą do 40os.
  • Salę kominkową, mieszczącą do 40os.
Możemy zaproponować kolację uroczystą jednocześnie dla około 200 osób w różnych salach, połączonych ze sobą. Krzesła dla gości weselnych udekorujemy „sukienkami” w kolorze ecru, również stoły będą w podobnej kolorystyce. Poprawiny, zorganizujemy dla Państwa w ogrodach Bursztynowego Pałacu oraz w Night Clubie z wyjściem na ogród. Sala Restauracyjna – najpiękniejsza ze wszystkich pomieszczeń, szczególnie o zachodzie słońca, udekorowana kryształowymi żyrandolami i marmurowymi posągami. Sala w kolorze ecru pomieści do 100 osób, łącznie z Oranżerią 160 osób. Oranżeria – mieści się tuż przy restauracji, posiada wyjście na taras i ogród. Słynie z niesamowitych kwiatów. Najprzyjemniejsza na śniadanie. Sala kominkowa – posiada swój własny taras, z Sali rozciąga się widok na jezioro. Najlepsza na przyjęcia kameralne do 30 osób. Sala Barkowa – udekorowana na złoto-szaro-oliwkowe kolory. Piękna… szczególnie gdy się pali w kominku. Night Club – posiada profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Charakterystyczna szachownica na podłodze z trzech rodzajów drzewa: mahoniu, dębu, jesionu. Na suficie diody zmieniające kolor, imitujące gwiazdy. Z wyjściem na ogród. Dla 80 osób. Sala Balowa – dla tańczących 120 osób. Ogrody Pałacowe - Polecamy Państwu Biesiady w ogrodzie przy ognisku z pieczonym prosiakiem lub dzikiem. Posiadamy dwa namioty dla ponad 150 osób. Najlepszy widok rozciąga się z tarasu marmurowego.
Hotel Bursztynowy Pałac - Sale - zdjęcie 1
Hotel Bursztynowy Pałac - Sale - zdjęcie 2
Hotel Bursztynowy Pałac - Sale - zdjęcie 3
Hotel Bursztynowy Pałac - Sale - zdjęcie 4

Sala Kryształowa

  • 100 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Oranżeria

  • 40 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Mała Oranżeria

  • 14 osób
  • --- m2

Pokoje

Kompleks hotelowy (Bursztynowy Pałac, Biały Pałac, Rezydencja Myśliwska) posiada 62 pokoje dwuosobowe oraz 5 apartamentów - królewski oraz 4 apartamenty książęce - 150 miejsc noclegowych. Luksusowe pokoje mają widok na imponujący ogród, część na otaczający las, skąd czasami słychać pohukiwanie sowy. Każdy pokój jest inny, wyjątkowy, na miłośników antyków czekają pokoje stylowe, wyposażone w oryginalne zabytkowe meble oraz artykuły dekoracyjne i stylizowane bibeloty.

Catering

Pałacowa tradycja kulinarna, zadziwia bogactwem i różnorodnością potraw, od wyszukanych dań z dziczyzny po delikatne przysmaki owoców morza. Tradycja ta jest przez nas starannie pielęgnowana, a wielowiekowe receptury nieustannie udoskonalane.

Atrakcje

Ceremonia Sakramentu Małżeństwa W ogrodach naszego Pałacu możemy zorganizować ceremonię zaślubin. Przygotowany jest do tak uroczystych wydarzeń taras marmurowy z widokiem na jezioro. Goście będą siedzieć dookoła fontanny, na krzesłach z „sukienkami” w kolorze ecru, pod niezwykle gustownymi białymi namiotami. Na tarasie po ceremonii zaślubin podamy gościom Aperitif, dla uczczenia wyjątkowej chwili. Po zawarciu małżeństwa w uroczym kościółku, możemy zorganizować przejazd bryczką, podczas którego Państwo młodzi będą mogli przygotować się na niezapomnianie chwile. Atrakcje Muzyczne i Widowiskowe Doskonałą oprawę muzyczną wieczornej imprezy zapewni profesjonalny zespół muzyczny, który tworzy wyjątkowy klimat prezentując znane i lubiane standardy muzyki rozrywkowej zarówno polskiej jak i zagranicznej. Sylwetki Gości podczas zabawy uwieczni na Państwa życzenie nasz karykaturzysta. To naprawdę świetny pomysł i raczej nie znajdzie się wśród uczestników spotkania osoba, która nie chciałaby otrzymać tak oryginalnej pamiątki z przyjęcia weselnego. Możemy zorganizować także pokaz sztucznych ogni nad jeziorem. Poprawiny w ogrodzie może uprzyjemnić pokaz walk rycerskich lub niezwykle ciekawy występ Zespołu Cygańskiego.

Opis obiektu

Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 5
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 6
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 7
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 8
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 9
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 10
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 11
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 12
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 13
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 14
Hotel Bursztynowy Pałac - obiekt - zdjęcie 15
Z ogromną przyjemnością prezentujemy ekskluzywny kompleks hotelowy, który tworzą Pałac Bursztynowy i Pałac Biały oraz urocza Rezydencja Myśliwska. Pomiędzy pałacami pobłyskuje błękitną taflą niewielkie jezioro. Całość otacza starannie utrzymany park krajobrazowy z elementami XVIII-wiecznego ogrodu francuskiego. Stylowo zachowany wystrój wnętrz i piękne otoczenie nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy