top cross
Blog Powrót

Airport Hotel Okęcie

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Wielu z naszych gości weselnych przylatywało z zagranicy, dlatego Airport Hotel Okęcie był naszym naturalnym wyborem i okazało się, że to bardzo dobre miejsce. Sala weselna Galaxy spełniła wszystkie nasze potrzeby, była świetnie zaaranżowana, wszystko zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. Do tego ten obiekt w Warszawie ma świetną kuchnię, wszyscy nasi goście byli zachwyceni, po prostu bosko.
Dodany przez Marta P
Chcieliśmy nowocześnie i niestandardowo i udało się wspaniale. Nasze oczekiwania spełniła sala Aviator Bar & Lounge na dziesiątym piętrze budynku Hotelu Airport Okęcie. Wszystko przygotowane z niebywałą starannością o najdrobniejsze szczegóły i dodatki. Widok z okien sali magiczny szczególnie nocą. Przygotowane dania najlepszej jakości. Obsługa za każdym razem na swoim miejscu, wyprzedzająca życzenia. Lepszej uroczystości nie mogłam sobie wymarzyć i myślę, że jest to idealne miejsce w Warszawie na organizację wesela.
Dodany przez Nina2
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij