Sprawdź dostępność

Businessman Institute

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 220
Liczba miejsc
noclegowych
18
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Businessman Institute

Sala Balowa posiada powierzchnie 260m2 (10x26). Ma możliwość podziału na 4 mniejsze sale. Jest tutaj centrum obsługi audio-wideo, wyposażenie estradowe dla organizacji imprez rozrywkowych a także foyer o powierzchni 105m2. Sala przewidziana jest na 220 osób, bądź w układzie bankietowym (okrągłe stoły) 180 osób.

Businessman Institute - Sale - zdjęcie 1
Businessman Institute - Sale - zdjęcie 2
Businessman Institute - Sale - zdjęcie 3
Businessman Institute - Sale - zdjęcie 4

A+B+C+D

  • 220 osób
  • --- m2

Pokoje

Na tych, którym trudno będzie się rozstać z tym pięknym miejscem, czekają już wygodne – dwu-, trzyosobowe pokoje hotelowe z widokiem na sosnowy las. Część hotelowa jest wyraźnie oddzielona od reszty budynku, co gwarantuje spokój i ciszę.

Catering

Nad doborem i tworzeniem dań czuwa wyśmienity szef kuchni. Pod jego nadzorem powstają najlepsze dania kuchni europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem smakowitości z rejonu Morza Śródziemnego. Nie rozczarują się też wielbiciele tradycyjnych polskich przysmaków. Na specjalne zamówienia w menu pojawiają się inne kuchnie regionalne. Zjemy tutaj dania wegetariańskie, mięsne i rybne.  Menu uzupełnia duży wybór alkoholi, od win po mocniejsze trunki.

Atrakcje

Zapraszamy Państwa do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych w naszym obiekcie: przyjęć weselnych, komunii, chrzcin, jubileuszów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo przygotowane przez nas oferty.

Opis obiektu

Businessman Institute - obiekt - zdjęcie 1

Businessman Institute to zespół obiektów, które tworzą luksusowy kompleks na obszarze ok 5 ha, zaledwie 15 minut od centrum Warszawy. To idealne miejsce do spotkań biznesowych, organizacji konferencji i szkoleń, przyjęć okolicznościowych i wszelkiego rodzaju eventów. Businessman Institute to klasycystyczny pałacyk, w którym mieszczą się sala balowa, sale konferencyjne, restauracja i SPA. A także sosnowy las, łąka piknikowa, pergola z drewnianą podłogą o powierzchni 400m2, dwa całoroczne korty tenisowe z zapleczem szatniowo - sanitarnym, grill leśny kryty gontem oraz parking na około 200 samochodów. Jest również wydzielona część hotelowa, cicha i oddzielona od reszty budynku.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy