Sprawdź dostępność

Forteca Kręgliccy

Sprawdź dostępność
Typ obiektu wyjątkowe miejsce
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 312
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Forteca Kręgliccy

Forteca Kręgliccy gotowa jest na realizację nawet wyjątkowo hucznych wesel z charakternym, zabytkowym tłem. Całkowita powierzchnia historycznego obiektu wynosi ponad 1230m2, z czego aż 450m2 obejmuje sala główna, której przeszklony dach gwarantuje wyjątkowe wrażenia wizualne. Na przestrzeni tej możliwa jest swobodna realizacja przyjęć zasiadanych w gronie 312 gości, w towarzystwie sceny dla orkiestry. 

Weselnej zabawie przysłużyć mogą się także liczne komnaty sąsiadujące bezpośrednio z główną salą oraz pomieszczenia podziemne. W Fortecy Kręgliccy możemy spodziewać się kompleksowej realizacji naszej wymarzonej wizji - w tym również zastosowania oczekiwanej aranżacji stołów, która finalnie jest zdolna sprostać uroczystościom w gronie prawie 600 bliskich nam osób! 

Stylistyka oparta w pełni na ceglanych murach i eleganckich dodatkach niczym z zamkowych komnat zapewni niezapomniane tło dla weselnych zdjęć. Nie tylko zresztą dla tych upamiętniających samo przyjęcie, ale także uroczystość, bowiem w Fortecy możemy przeprowadzić ceremonię zaślubin. Nasze wszelkie troski rozwieje tutaj doświadczony i profesjonalny zespół pracowników, podchodzący z należytą uwagą do każdego eventu, jaki ma miejsce w obiekcie - a tych odbyło się już naprawdę wiele.


Forteca Kręgliccy - Sale - zdjęcie 1
Forteca Kręgliccy - Sale - zdjęcie 2
Forteca Kręgliccy - Sale - zdjęcie 3

Dziedziniec

  • 312 osób
  • 450 m2 m2
Forteca Kręgliccy - Sale - zdjęcie 1
Forteca Kręgliccy - Sale - zdjęcie 2
Forteca Kręgliccy - Sale - zdjęcie 3
Forteca Kręgliccy - Sale - zdjęcie 4

Komnaty Podziemne

  • 150 osób
  • --- m2

Catering

W Fortecy realizowane są wszelkiego typu przyjęcia, dzięki czemu doświadczenie tutejszej obsługi sięga prawdziwie wysokiego poziomu. Nagradzani szefowie kuchni z różnych stron świata dbają o to, aby dania zachwycały smakiem i wizualną estetyką. Wśród kulinariów mieszczą się potrawy włoskie, francuskie, meksykańskie, greckie czy nasz rodzime - polskie. Usługi cateringowe oferują różnego rodzaju realizację - m.in. w formie zasiadanej, koktajlowej, bufetowej czy fingerfood - umożliwiając jednocześnie wzbogacenie gastronomicznego tła o dodatkowe pokazy live cooking.

Państwo Młodzi mogą zdecydować się na menu w najbardziej preferowanym dla nich stylu oraz przedziale cenowym, dostosowując catering do smakowych zamiłowań swoich gości. Pracownicy Fortecy Kręgliccy otwarci są na indywidualne życzenia i oryginalne przedsięwzięcia.

 

                                  

Opis obiektu

Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 1
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 2
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 3
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 4
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 5
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 6
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 7
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 8
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 9
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 10
Forteca Kręgliccy - obiekt - zdjęcie 11

Forteca Kręgliccy to rozwiązanie dla wszystkich par, które pragną, aby dzień ich ślubu przystroiła nietuzinkowa oprawa inna od wszystkich. Zabytkowy fort swoją historią sięga połowy XIX wieku, kiedy to stanął na południowym przedpolu Cytadeli Warszawskiej jako osłona od strony Nowego Miasta. Na przestrzeni wielu lat służył przede wszystkim celom militarnym, by ostatecznie spocząć w rękach dwójki restauratorów - Agnieszki i Marcina Kręglickich - którzy odbudowali jego utraconą z upływem czasu świetność. Wzbogacili tym samym warszawską mapę o jedyny w swoim rodzaju punkt eventowy.

Obiekt mieści się nieopodal malowniczego brzegu Wisły, gwarantując gościom weselnym łatwość dojazdu z wielu zakątków Mazowsza. Jednocześnie, forteca zapewnia poczucie intymności i spokoju, zamknięta poniekąd w swoim własnym świecie. Okala ją fosa z mostem oraz zieleń, które świetnie dopełniają nieco mistyczną scenerię, jaką tu zastaniemy. Przed obiektem usytuowany jest parking dla gości.

Opinie

5.0
3 opinie Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy