top cross
Blog Powrót

Forteca Kręgliccy

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 3
Niesamowite miejsce, niezwykle elegancko, niestandardowo i magicznie. Wspaniała atmosfera w trakcie przygotowań do uroczystości, jak i w trakcie samej uroczystości. Cudowni właściciele.Wszystko zrealizowane na najwyższym poziomie. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Wesele o jakim marzyliśmy od samego początku. Jeśli chodzi o catering, to mieliśmy wrażenie, że obiekt jest gotowy przygotować dosłownie wszystko:), to upewniło nas dodatkowo, że jesteśmy we właściwym miejscu. Forteca Kręgliccy to najlepsze miejsce na wesele w Warszawie.
Dodany przez D i W
Forteca Kręgliccy to świetne miejsce, właśnie takiego szukaliśmy na nasze przyjęcie weselne. Atmosfera tutaj zrobiła świetne wrażenie na naszych gościach. Ta ceglana budowla, a do tego otaczająca ją fosa, to po prostu tworzy świetną atmosferę na niebanalne przyjęcie weselne, jakie właśnie sobie wymarzyliśmy. Do tego bardzo pyszny catering z menu, które mogliśmy bardzo elastycznie dostosować. Zdecydowanie polecam.
Dodany przez Basia 88

klimat trzeba przyznać jest niesamowity i nie do podrobienia :)

Dodany przez Ania
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij