Sprawdź dostępność

Klub Bankowca

Smolna 6, Warszawa, 00-375 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 150
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
Tak
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Klub Bankowca

Na terenie pięknego Parku Beyera przy warszawskiej Starówce odnajdziemy przestrzeń weselną stworzoną dla pamiętnych przyjęć okolicznościowych w gronie najbliższych. Klub Bankowca - bo o nim mowa - to lokal o zabytkowym charakterze, gdzie historyczny urok przeplata się ze współcześnie cenioną elegancją wytwornych dodatków. 

Restauracja przystosowana jest do realizacji przyjęć zasiadanych w gronie 80 gości. Zabawę w okresie letnim wzbogacić można o dodatkowe 150 miejsc za sprawą skomponowanego z parkiem, transparentnego namiotu - idealnej odpowiedzi dla tych Par, którym zależy na urokach zabawy w plenerze. Lokal umożliwia także organizację samej ceremonii zaślubin w tutejszej majestatycznej scenerii. 

W Klubie Bankowca Zakochani mogą porzucić zbędne troski o aranżację wesela, bowiem o jego aspekty techniczne zatroszczy się zespół profesjonalistów, dopasowując wszelkie detale do przewodniego motywu imprezy, począwszy od sezonowych ozdób kwiatowych i zastawy, skończywszy zaś na oświetleniu. Oferta weselna przygotowywana jest indywidualnie, zgodnie z życzeniami gości.

Klub Bankowca - Sale - zdjęcie 1

Sala weselna

  • 80 osób
  • --- m2
Klub Bankowca - Sale - zdjęcie 1
Klub Bankowca - Sale - zdjęcie 2

Namiot

  • 150 osób
  • --- m2

Catering

Klub Bankowca - Catering - zdjęcie 1

Kulinarne tło przyjęcia weselnego to główny punkt programu, o którego efektowność zatroszczy się doświadczony i utalentowany Szef Kuchni. Kręgliccy Restauracje i Catering to gwarancja najlepszej jakości aromatu. Oferta gastronomiczna obejmuje m.in. kuchnię grecką, włoską, polską czy meksykańską, proponując gościom potrawy bazujące na starannie wyselekcjonowanych produktach rodzimego pochodzenia. 

Lokal współpracuje ponadto z certyfikowanymi kelnerami oraz świetnymi w swoim fachu sommelierami. Dania zdobiące stół dopełniają fantastyczne wina z różnych stron świata. Potrawy mogą być serwowane w najbardziej adekwatnej z naszą wizją formie, a także uatrakcyjnione dodatkowo za sprawą pokazów live cooking.

Opis obiektu

Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 1
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 2
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 3
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 4
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 5
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 6
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 7
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 8
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 9
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 10
Klub Bankowca - obiekt - zdjęcie 11

Klub Bankowca to warszawska perła XIX-wiecznej architektury, której wdzięk możemy podziwiać w sercu zabytkowej części stolicy. Historyczny prestiż budynku podkreśla oficjalnie uzyskany status zabytku. Obiekt usytuowany jest w malowniczym Parku Beyera na Skarpie Wiślanej, dzięki czemu mimo położenia praktycznie w centrum miasta, zapewnia jednocześnie poczucie prywatności i intymności za sprawą okolicznej zieleni.

Klub Bankowca służy obecnie jako fantastyczne miejsce spotkań o różnorodnym charakterze - biznesowym, kulturalnym czy okolicznościowym. Szeroka oferta lokalu kierowana jest również do przyszłych Par Młodych, które poszukują wyjątkowej lokalizacji weselnej na terenie województwa mazowieckiego. Położenie w stolicy gwarantuje przy tym bezproblemowy dojazd z różnych zakątków Polski, zaś przynależność do cenionej sieci restauracyjnej Kręgliccy Restauracje i Catering zapewnia przysmaki najlepszej jakości.

Opinie

5.0
6 opinii Dodaj opinie
Rozwiń wszystkie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij