Sprawdź dostępność

Pałac Wieniawskich Chlebnia

Sprawdź dostępność
Typ obiektu pałac
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 70
Liczba miejsc
noclegowych
6
Liczba miejsc
parkingowych
10
Klimatyzacja Tak

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
Tak
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
Tak
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Pałac Wieniawskich Chlebnia

Pałac Wieniawskich w Chlebni to miejsce, w którym każde wesele to wyjątkowe wydarzenie, które zapada w pamięć na całe życie. Sale weselne w pałacu są wyjątkowo urządzone, aby stworzyć niepowtarzalny klimat, w którym każdy Gość poczuje się wyjątkowo. Sale pomieszczą od 50 do 70 osób, co sprawia, że każde wesele jest kameralne i ciepłe, a goście mogą swobodnie porozmawiać i bawić się bez zgiełku tłumu.

Oferta weselna Pałacu Wieniawskich w Chlebni to również możliwość skosztowania wykwintnych dań kuchni polskiej, które zostaną przygotowane przez najlepszych szefów kuchni. Oprócz tego, na wesele można zamówić barmana, który zrobi dla Gości pyszne drinki i koktajle, słodki kącik z niezwykłymi wypiekami, a także wiejski stół z tradycyjnymi przysmakami. Wszystko to w połączeniu z malowniczym krajobrazem, pięknym parkiem krajobrazowym i ciepłą atmosferą, sprawia, że wesele w Pałacu Wieniawskich w Chlebni to wyjątkowy czas, który na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.

W Pałacu Wieniawskich w Chlebni zawsze można liczyć na doskonałą obsługę i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Wszystkie usługi są starannie przygotowane i zrealizowane z dbałością o każdy detal. Pałac Wieniawskich w Chlebni to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wysoką jakość obsługi oraz wyjątkowy klimat i atmosferę.

Pałac Wieniawskich Chlebnia - Sale - zdjęcie 1
Pałac Wieniawskich Chlebnia - Sale - zdjęcie 2
Pałac Wieniawskich Chlebnia - Sale - zdjęcie 3
Pałac Wieniawskich Chlebnia - Sale - zdjęcie 4
Pałac Wieniawskich Chlebnia - Sale - zdjęcie 5
Pałac Wieniawskich Chlebnia - Sale - zdjęcie 6

Sala Weselna

 • 70 osób
 • --- m2
 • Własne nagłośnienie
 • Klimatyzacja

Pokoje

Pałac Wieniawskich Chlebnia - Pokoje - zdjęcie 1

Wyjątkowy zespół pałacowo-parkowy z dawnej posiadłości rodziny Wieniawskich, zapewni Gościom komfortowe warunki odpoczynku po wieczorze pełnym wrażeń w pięknej i eleganckiej atmosferze. W pokojach noclegowych w Pałacu Wieniawskich w Chlebni poczuć można się jak w dawnych czasach, dzięki oryginalnej architekturze i pięknej aranżacji wnętrz. To idealne miejsce dla osób, które szukają nie tylko noclegów, ale również wyjątkowych wrażeń, relaksu i przyjemnego spędzenia czasu.

Opis obiektu

Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 1
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 2
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 3
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 4
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 5
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 6
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 7
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 8
Pałac Wieniawskich Chlebnia - obiekt - zdjęcie 9

Pałac Wieniawskich Chlebnia to wyjątkowe miejsce z bogatą historią, zlokalizowane w niewielkiej odległości od Warszawy. Zespół pałacowo-parkowy w Chlebni składa się z zachwycającego parku krajobrazowego z XVII wieku o powierzchni aż 9 hektarów, pięciu stawów i zabytkowego pałacu z XX wieku zaprojektowanego przez Władysława Marconiego. Na terenie zespołu pałacowo-parkowego znajduje się również zabytkowa kapliczka, która, jak i pałac, jest wpisana w Mazowiecki Rejestr Ochrony Zabytków.

W tym miejscu szaucnek dla historii i tradycji łączy się z nowoczesnym podejściem do organizacji eventów.  Pałac Wieniawskich Chlebnia to idealne miejsce nie tylko pod organizację typowego wydarzenia, ale również tło dla sesji zdjęciowych, programów telewizyjnych, seriali, filmów oraz reklam. Cały teren jest ogrodzony i stanowi idealne miejsce do zabaw na świeżym powietrzu. W parku znajduje się wiele gatunków drzew i roślin, które stworzą wymarzone tło udanych wesel.  Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 20 minut, natomiast na lotnisko jedynie 15 minut. To wyjątkowe miejsce, które spełni marzenia o weselu w królewskim stylu. 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy