Sprawdź dostępność

Rancho Pod Bocianem

Nadarzyńska 15, Przypki, Warszawa, 05-555 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu wyjątkowe miejsce
Cena za osobę od 210.00 PLN
Max. liczba gości 300
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja Tak

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
Tak
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
Tak
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
Tak
Wifi
Tak
Bar
Tak
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Rancho Pod Bocianem

Sale Weselne w Rancho Pod Bocianem to mariaż elegancji, rodzinnej atmosfery i wyjątkowego stylu. Idealnie wpisują się one w malowniczą okolicę obiektu - tworzą doskonałą, nierozerwalną całość, która zachwyci niejednego gościa.

Pierwsza z sal - Sala Bankietowa to przestrzeń o powierzchni aż 290 m2. Umożliwia ona zaproszenie nawet 200 osób. Znajduje się w niej klimatyczny, kamienni kominek, który czyni atmosferę jeszcze bardziej ciepłą i magiczną.

Ponadto, w Rancho Pod Bocianem znajdują się jeszcze dwa miejsca, mogące stać się tłem najlepszych przyjęć weselnych. Są to: Chata Grillowa oraz Chata Rybaka. To stylowe przestrzenie, wyłamujące się ze stereotypu typowej sali weselnej.

Chata Grillowa dysponuje miejscem nawet dla 300 gości, z kolei Chata Rybaka dla 100.

Czy wesele w takich okolicznościach, w sąsiedztwie lasów, łąk i stawów nie brzmi idealnie? Dopełnieniem tego baśniowego klimatu jest urokliwy, drewniany mostek, na którym możliwe jest zawarcie związku małżeńskiego!

Rancho Pod Bocianem - Sale - zdjęcie 1

Sala Bankietowa

  • 200 osób
  • 290 m2
  • Klimatyzacja
Rancho Pod Bocianem - Sale - zdjęcie 1

Chata Grillowa

  • 300 osób
  • --- m2
Rancho Pod Bocianem - Sale - zdjęcie 1

Chata Rybaka

  • 100 osób
  • --- m2

Pokoje

Rancho Pod Bocianem - Pokoje - zdjęcie 1
Rancho Pod Bocianem - Pokoje - zdjęcie 2
Rancho Pod Bocianem - Pokoje - zdjęcie 3

W Rancho Pod Bocianem można liczyć na komfortowe miejsca noclegowe w postaci przestronnych pokoi i apartamentów. Są to aż 72 pomieszczenia, charakteryzujące się wygodą, wyjątkowym stylem i doskonałym wyposażeniem.

Znajdują się w nich gustowne meble oraz pełne wyposażenie, obejmujące m.in. TV, zestawy ręczników i kosmetyków, ogrzewanie, klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Należy także dodać, że pokoje i apartamenty są przyjazne zwierzętom - przyjazd z ukochanym pupilem nie stanowi w Rancho Pod Bocianem najmniejszego problemu.

Ponadto, goście hotelu mogą skorzystać z dużego parkingu.

Catering

Rancho Pod Bocianem - Catering - zdjęcie 1
Rancho Pod Bocianem - Catering - zdjęcie 2
Rancho Pod Bocianem - Catering - zdjęcie 3
Rancho Pod Bocianem - Catering - zdjęcie 4

Rancho Pod Bocianem to także wyśmienita restauracja, w której serwowane są przepyszne dania. Najlepsi kucharze tworzą je ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych produktów.

Inspirują się oni staropolskimi smakami i recepturami, w rezultacie czego na gości czekają prawdziwe uczty. Część wyrobów mięsnych pochodzi ze znajdującej się w obiekcie wędzarni.

Pasja, z jaką w Rancho Pod Bocianem podchodzi się do wszelkich wyzwań, w restauracji przejawia się niezapomnianym smakiem, wyjątkową atmosferą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Atrakcje

Rancho Pod Bocianem - service - zdjęcie 1
Rancho Pod Bocianem - service - zdjęcie 2
Rancho Pod Bocianem - service - zdjęcie 3
Rancho Pod Bocianem - service - zdjęcie 4

W Rancho Pod Bocianem zadbano o to, by wszelkie wydarzenia - w tym wesela - nie ograniczały się jedynie do pięknych sal. Oznacza to, że na gości czeka wiele udogodnień i atrakcji.

To m.in. przestronny parking, na którym mieści się sporo samochodów osobowych i autobusów. Ponadto, malownicza okolica daje ogrom możliwości w kwestii wykonania pamiątkowych sesji fotograficznych.

To również rewelacyjna przestrzeń, w której można skorzystać z toru offroadowego, boiska sportowego, pola golfowego oraz placów zabaw. Możliwa jest także organizacja spływów kajakowych.

Opis obiektu

Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 1
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 2
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 3
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 4
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 5
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 6
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 7
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 8
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 9
Rancho Pod Bocianem - obiekt - zdjęcie 10

Wesele w pięknych okolicznościach przyrody, w niezwykle klimatycznym obiekcie, w którym serwowane są wyśmienite posiłki... do tego komfortowe zaplecze noclegowe i bogata oferta atrakcji dodatkowych.

Wszystko to znajduje się w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, dokładnie w Rancho Pod Bocianem. Jest ono doskonale zlokalizowane - pozwala na kameralność, a jednocześnie na szybki i sprawny dojazd ze stolicy. Obiekt ten dzielą od Warszawy zaledwie 23 kilometry.

Miejsce to zostało stworzony na wzór klimatycznej karczmy, pełnej ciepła, wyjątkowego stylu i staropolskiej gościnności. W jego skład wchodzą aż 3 przestrzenie weselne, 72 pokoje, 5 sal konferencyjnych, nastrojowe dworki i chaty oraz ponad 20-hektarowy teren dla spragnionych aktywności.

Tradycyjne rozwiązania łączą się tam ze współczesnym designem i nowoczesnym podejściem do klienta - wszystko to, by organizowane wydarzenie wspominane było z sentymentem i uśmiechem na ustach.

Opinie

5.0
1 opina Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij