Sprawdź dostępność

Restauracja Amber Room

Sprawdź dostępność
Typ obiektu pałac
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 250
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja Tak

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Amber Room

Restauracja Amber Room mieści się na parterze renesansowego Pałacu Sobańskich. Do dyspozycji przyszłych Małżonków oddaje piękną, przestronną salę bankietową z kryształowymi żyrandolami, zdolną do ugoszczenia nawet 120 osób w czasie imprezy zasiadanej lub 250 osób w trakcie bankietu. Wesele tutaj jest gwarancją niezapomnianych wrażeń w najlepszym, historycznie eleganckim wydaniu.

Sala bankietowa sąsiaduje z wytwornym foyer, gdzie często organizowane są śluby cywilne. Co więcej, Amber Room otwiera dla gości wnętrza ekskluzywnego saloniku Krug odpowiedniego na kameralne spotkanie.

Wykwalifikowana kadra pracowników służy radą i doświadczeniem na wielu etapach weselnych przygotowań. W ofercie obiektu leży pomoc z zakresu aranżacji oprawy muzycznej oraz artystycznej, a także pięknych dekoracji florystycznych. Możemy zdecydować się tu na przyjęcie z motywem przewodnim, dopasowanym do naszej wymarzonej wizji. Szczególne tło dla pamiątkowych zdjęć z uroczystości zapewni natomiast sąsiadujący z restauracją, malowniczy ogród.

brak zdjęcia

Sala bankietowa

  • 250 osób
  • 143 m2
  • Wyjście na ogród

Catering

Restauracja Amber Room - Catering - zdjęcie 1
Restauracja Amber Room - Catering - zdjęcie 2
Restauracja Amber Room - Catering - zdjęcie 3
Restauracja Amber Room - Catering - zdjęcie 4
Restauracja Amber Room - Catering - zdjęcie 5

Specjalnością lokalu jest aromatyczny catering, który uświetni także nasze przyjęcie weselne. Możemy zdecydować się przy tym na formę eleganckiej kolacji lub mniej formalnego bufetu otwartego. Nad smakiem potraw czuwa utalentowany Szef Kuchni, którego dorobek zawodowy sięga światowej klasy restauracji brytyjskich.

Serwowane w lokalu dania bazują wyłącznie na wysokiej jakości składnikach od najlepszych dostawców z kraju, Europy i świata. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno amatorzy mięs, jak też zwolennicy diety wegetariańskiej. Dedykowane uroczystości menu podlega indywidualnym życzeniom Młodej Pary. Wyróżnikiem Amber Room jest jednak nie tylko jedzenie, ale również wyśmienite wina zgromadzone w karcie, która doczekała się luksusowego wyróżnienia Wine Spectator Best Award of Execellence 2016.

Wśród propozycji cateringu dla przyjęć okolicznościowych mieszczą się następujące warianty:

SET MENU

FINGER FOOD MENU

BUFET MENU

Opis obiektu

Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 2
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 3
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 4
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 5
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 6
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 7
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 8
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 9
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 10
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 11
Restauracja Amber Room - obiekt - zdjęcie 12

Restauracja Amber Room to miejsce, które udowadnia wszystkim gościom, że nawet w centrum stolicy jesteśmy w stanie znaleźć zakątek o niepowtarzalnym, eleganckim duchu minionych epok. Lokal usytuowany jest bowiem w Pałacu Sobańskich, czyli historycznej rezydencji nieopodal Traktu Królewskiego w Warszawie. Zabytek swoją obecną formę zawdzięcza Emilii z Łubieńskich Sobańskiej - hrabinie, która zainicjowała w 1876 roku przebudowę zgodną z projektem Leonarda Marconiego. Renesansowy Pałac okala piękny ogród z frontalnie umiejscowioną kopią posągu Dawida, pochodzącą spod ręki wybitnego rzeźbiarza włoskiego, Donatella.

Restauracja Amber Room, poza wyśnionym tłem ślubnym, otwiera dla gości wnętrza pełne smaku łączącego rodzimą tradycję z europejskimi akcentami. O wysokiej jakości tutejszych kulinariów świadczą liczne wyróżnienia, jakich doczekał się lokal - w tym czterech sztućców przewodnika Michelin, nagrody Gault&Millau oraz miana najlepszej restauracji w rankingu Poland Best 100 Restaurant 2016.

Obiekt wykorzystuje wszystkie swoje walory, oferując gościom profesjonalną i kompleksową realizację wielu rodzajów spotkań - prywatnych imprez, biznesowych wydarzeń czy niezapomnianych przyjęć okolicznościowych wraz z usługami cateringowymi wysokich lotów. Amber Room dysponuje również własną cukiernią, w której słodkości wypiekane są na bazie sprawdzonych receptur.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy