Sprawdź dostępność

Restauracja Dom Polski

Sprawdź dostępność
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 60
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Dom Polski

Restauracja Dom Polski w Warszawie doskonale odzwierciedla klimat i temperament narodowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy sale idealne na wesela: 

 • Sala Musztardowej na parterze, która jest nasza najmniejszą oddzielną salą możemy ustawić jeden stół dla 8, 10 lub 12 osób przy prostokątnym stole, lub 14 przy stole okrągłym. Sala ta jest bardzo kameralna daje komfort świętowania uroczystości bez udziału innych gości, którzy przebywają w restauracji. Na I piętrze znajduje się
 • Sala Gabinetowa. Utrzymana jest w kolorach zielono-złotym z pięknymi obrazami i zabytkowym kredensem. W sali tej możemy posadzić przy jednym stole od 12 do maksymalnie 22 osób. Salę tę można zamknąć co daje nam komfort świętowania uroczystości w gronie rodzinnym.
 • Oranżeria, która jest wizytówką naszej restauracji, stwarza bardzo dużo możliwości w zależności od pory roku jak i ustawienia stołów. W oranżerii możemy ustawić jeden długi stół dla maksymalnie 46 osób w kształcie prostokąta lub 58 osób przy ustawieniu stołu w kształcie litery „L”. W oranżerii można również wyodrębnić salę ogrodową, w której przy zamkniętych szklanych drzwiach może usiąść od 8 do 12 osób, bądź 28 osób przy ustawieniu stołu na końcu oranżerii.

Pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni ze swojego przyjęcia weselnego, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wesela w Restauracji Dom Polski przeszły do historii. 

Restauracja Dom Polski - Sale - zdjęcie 1

Oranżeria

 • 58 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala Musztardowa

 • 14 osób
 • --- m2
Restauracja Dom Polski - Sale - zdjęcie 1

Sala Gabinetowa

 • 22 osób
 • --- m2
Restauracja Dom Polski - Sale - zdjęcie 1

Panorama

 • 60 osób
 • --- m2

Catering

Nasza restauracja słynie z wyśmienitej i wyrafinowanej kuchni, która jest typowo polska, ale już lekka odtłuszczona: dużo ryb, dziczyzny i drobiu. Panująca tu atmosfera, doskonały styl i elegancja zaspokoi najbardziej wybredne gusta. Karta menu składa się z różnorodnych dań dostępnych przez cały rok. Suplementem karty dań jest wkładka „Cztery pory roku”, charakteryzująca się przynależnością dań do określonego sezonu.

Opis obiektu

Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 2
Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 3
Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 4
Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 5
Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 6
Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 7
Restauracja Dom Polski - obiekt - zdjęcie 8

Restauracja Dom Polski na Saskiej Kępie w Warszawie to idealne miejsce na wesele. Ten obiekt Doskonale odzwierciedla klimat i temperament narodowy. Mieści się w pięknym dużym domu z funkcjonującym w sezonie letnim zacisznym ogrodem. Dzięki temu panuje tu romantyczny klimat istotny podczas weselnych zabaw. Kuchnia typowo polska, nasza fachowa obsługa doradzi Państwu, w każdej sprawie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą weselną. Gwarantujemy wesela marzeń w Restauracji Dom Polski za przystępną cenę. Pary zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy