Sprawdź dostępność

Hotel Willa Zagórze

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 700
Liczba miejsc
noclegowych
40
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Willa Zagórze

Wszystkie sale w Willi Zagórze są wykończone estetycznie i komfortowe. Posiadają między innymi klimatyzację, a ich wykończenie z pewnością nie odbiega od standardu obiektu. W SALI KRÓLEWSKIEJ na przyjęciu zasiadanym możemy ugościć do 350 osób, a sprzyja temu możliwość dowolnego konfigurowania ustawienia stołów i krzeseł. Sala ta została wykończona w sposób elegancki i stylowy.

W SALI KOMINKOWEJ podczas imprezy jesteśmy w stanie przyjąć do 120 gości. Sala ta znajduje się w nowej części obiektu. Przeznaczona jest zarówno na imprezy jak i konferencje, czy szkolenia. Dużym atutem tej sali jest eleganckie wykończenie oraz duże możliwości multimedialne. 

brak zdjęcia

Sala Królewska

 • 700 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala Kominkowa

 • 180 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala Restauracyjna

 • 70 osób
 • --- m2

Pokoje

Hotel posiada 10 pokoi jedno- i dwu-osobowe, pokoje typu "Studio" i "VIP" o podwyższonym standardzie z łazienkami z wanną lub prysznicem. Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone, posiadają sejfy, minibaty, TV-sat, wifi, standardowe podłączenie do internetu, klimatyzację oraz suszarkę, a wybrane wanny z hydromasażem

Catering

Bankiety Willa Zagórze dysponuje wysokiej klasy zapleczem gastronomiczno-organizacyjnym (zastawa stołowa, dekoracje, oprawa muzyczna, oświetlenie). Umożliwia to przygotowanie każdego rodzaju imprez. Słowo znakomite tylko w części oddaje smak serwowanych przez kuchnię potraw. Zgrany zespół kucharzy i kelnerów czuwa, aby każdy z naszych Gości spędził niezapomniane chwile. Wykwalifikowany i doświadczony personel zagwarantuje powodzenie każdej nawet najliczniejszej imprezy. W ofercie znajdziemy noworoczne bale, studniówki, przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny, uroczyste kolacje i bankiety, obsługa gastronomiczna konferencji, przerw kawowych, kaktajli oraz lunchy na terenie całej Warszawy i okolic. Menu przygotowane jest przez naszego Szefa kuchni zgodnie z Państwa życzeniem.

Catering Ponieważ chcemy móc spełnić każde z Państwa oczekiwań, świadczymy usługi cateringowe dla klientów grupowych jak i indywidualnych. W naszej ofercie znajduje się obsługa gastronomiczna targów, pikników, imprez sportowych, spotkań biznesowych, przyjęć okazjonalnych. Jesteśmy w stanie wykonać nietypowe zlecenia od najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to, aby nasze menu było różnorodne, oparte na zasadach "zdrowej żywności" zadowalające wszystkich klientów.

Atrakcje

W Willi Zagórze znajduje się otwarta sala restauracyjna czynna codziennie od godziny 8.00 do 22.00. Obiekt położony jest w obszarze leśnym, w dużej odległości od zabudowań - sąsiaduje z Warszawskim Obszarem Chronionego Krajobrazu. Jednym z naszych największych atutów jest możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku. Obiekt mieści się przy drodze krajowej nr. 637 w miejscowości Zagórze pomiędzy Okuniewem, a Michałowem, w odległości około 6km od granic Warszawy. Ponieważ chcemy móc spełnić każde z Państwa oczekiwań, świadczymy również usługi cateringowe dla klientów grupowych jak i indywidualnych. W naszej ofercie znajduje się obsługa gastronomiczna targów, pikników, imprez sportowych, spotkań biznesowych, przyjęć okazjonalnych.

Opis obiektu

Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 4
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 5
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 6
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 7
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 8
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 9
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 10
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 11
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 12
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 13
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 14
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 15
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 16
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 17
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 18
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 19
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 20
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 21
Hotel Willa Zagórze - obiekt - zdjęcie 22

Hotel Willa Zagórzeznajduje się już 30 minut od centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, wesel, komunii, chrzcin, imienin, balów noworocznych, studniówek, przyjęć i bankietów okolicznościowych, a także szkoleń czy konferencji. Dysponujemy eleganckimi stylowo urządzonymi salami konferencyjno-bankietowymi. W skład obiektu wchodzą również restauracja codzienna oraz hotel. Willa Zagórze została oddana w całości do użytku w styczniu 2011 roku, co dowodzi, iż jej wykończenie i wystrój jest nowoczesne i komfortowe. Standard hotelu to ***.

Oferujemy Państwu między innymi:

 • dogodną lokalizację (jedynie 26 km od centrum Warszawy)
 • stylowe wnętrza
 • funkcjonalne sale bankietowe oraz konferencyjne
 • przywillowe ogrody
 • wygodny duży taras
 • ogromy teren wokół obiektu - 30000 m2
 • wykwintną kuchnię
 • obsługę na najwyższym poziomie
 • ekskluzywne pokoje hotelowe

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy