top cross
Blog Powrót

Hotel Windsor****

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 3
Hotel Windsor urzekł mnie od pierwszego spojrzenia i wiedziałam, że właśnie tutaj chcę mieć swoje przyjęcie weselne. Ma świetną pałacową architekturę, a do tego mniejsze i większe baśniowe detale. Poza tym ta malownicza okolica Zalewu Zegrzyńskiego - jest tu naprawdę klimatycznie. Sala Lordów, z której korzystaliśmy to bardzo duża i gustownie zaaranżowana sala weselna, choć przestronna, a właściwie wielka, to tworzy romantyczny nastrój.
Dodany przez Małgorzata
Piękne przyjęcie w Hotelu Windsor. Jesteśmy zachwyceni, nasi goście również. W każdym szczególe widać profesjonalizm i doświadczenie w organizowaniu uroczystości weselnych. Nasze wesele odbyło się trochę nietypowo, bo w piątek, ale nie stanowiło to żadnego problemu i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sala Oranżeria pięknie przystrojona, bardzo dobre jedzenie, obsługa sprawiła się na medal. Byłam bardzo zadowolona, że jest bezpośrednie wyjście na ogród. Rewelacyjne miejsce na wesele blisko centrum Warszawy.
Dodany przez KingaP.
witam czy maja panstwo wolne terminy na wesela lipiec/sierpien? pozdrawiam
Dodany przez agata
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij