Sprawdź dostępność

Hotel Victoria

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 300
Liczba miejsc
noclegowych
100
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Victoria

Oferujemy dwie sale bankietowo - weselne: w zależności od potrzeb przestronna sala weselna lub kameralna sala dla 80 osób. Wybór w zależności od ilości uczestników uroczystości. Sale są klimatyzowane z wydzieloną częścią - parkiet do tańczenia, podest dla zespołu muzycznego. Zapewniamy Państwu porcelanową zastawę, w świecznikach świece, eleganckie serwetki przy każdym nakryciu, dania serwujemy na półmiskach porcelanowych. Zamawiamy kompozycje kwiatowe, stoły szwedzkie dekorujemy falbanami.
brak zdjęcia

Sala Restauracyjna

  • 60 osób
  • --- m2
Hotel Victoria - Sale - zdjęcie 1

Sala Konferencyjna

  • 140 osób
  • --- m2
Hotel Victoria - Sale - zdjęcie 1
Hotel Victoria - Sale - zdjęcie 2

Sala Balowa

  • 300 osób
  • --- m2

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe i apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje znajdują się na dwóch kondygnacjach obiektu, hotel wyposażony jest w windę i jesteśmy przygotowani na podjęcie gości niepełnosprawnych.

Opis obiektu

Hotel Victoria - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Victoria - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Victoria - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Victoria - obiekt - zdjęcie 4
Jesteśmy Hotelem *** posiadającym bogate doświadczenie w zakresie nowoczesnej i profesjonalnej obsługi okolicznościowych i rodzinnych. Hotel Victoria oferuje kompleksowe usługi noclegowe, gastronomiczne, rekreacyjno - wypoczynkowe. Zlokalizowani jesteśmy przy głównej trasie Gdańsk - Szczecin w Bolszewie k. Wejherowa, dlatego Państwa goście trafią do nas bez problemu. Hotel Victoria proponuje ciekawe możliwości rekreacji i wypoczynku. Centrum Rekreacji i Odnowy Biologicznej ze strefą rozrywki i wypoczynku jest integralną częścią hotelu, dostępną zarówno dla gości hotelowych jak i wszystkich zainteresowanych skorzystania z naszych propozycji. Aquapark wyposażyliśmy we wszelkie atrakcje wodne m. in basen z falami, hydromasażem, zjeżdżalnią, 2 saunami mi. in z aromaterapią i koloroterapią. Namawiamy do skorzystania z gabinetów odnowy biologicznej, w których zadbamy o wygląd i samopoczucie. Nasza praca to kwintesencja holistycznego podejścia do organizmu, którego celem jest harmonizacja ciała, ducha i umysłu. Ofertę wzbogaciliśmy o Bowlin Cafe z kręgielnią, bilardem, kawiarnią i drink-barem. Gości hotelu zapraszamy do naszej restauracji. Nasza kuchnia jest lekka, smaczna i pożywna, a sposób serwowania potraw zachęca do powrotów i smakowania kolejnych pozycji z karty dań. W karcie dań restauracyjnych kuchnia regionalna przeplata się z trendami kuchni nowoczesnej.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy