Sprawdź dostępność

Santana Club

Sprawdź dostępność
Typ obiektu pensjonat
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
42
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Santana Club

Dysponujemy dwoma salami, jedną Restauracyjną na 100 i drugą Restauracyjną Oszkloną, z dużą ilości zieleni tzw. garden na 50 osób.
brak zdjęcia

Sala Restauracyjna

  • 100 osób
  • --- m2
Santana Club - Sale - zdjęcie 1

Sala Ogrodowa

  • 80 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Konferencyjna

  • 80 osób
  • --- m2

Pokoje

Pensjonat dysponuje piętnastoma 1,2,3,4-osobowymi pokojami z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo posiadamy 2 apartamenty dla bardziej wymagających klientów. Wszystkie pokoje mają telewizję, telefon i dostęp do Internetu.

Catering

Menu na wesela i inne imprezy jest układane indywidualnie na podstawie konsultacji klienta z szefem kuchni. Istnieje możliwość, na życzenie klienta, przygotowanie potraw spoza naszego menu. Przy większych grupach szkoleniowych śniadania i kolacje podawane są w formie szwedzkiego stołu.

Atrakcje

Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, współpracujemy z wypożyczalnią sprzętu wodnego i stadniną koni (szkółka jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych, przejażdżki bryczkami), możliwość korzystania z solarium i zabiegów manikiurzystki. Organizujemy ogniska, grille, grzybobranie, połowy ryb, imprezy okolicznościowe jak: Walentynki, Ostatki, zabawy karnawałowe, zabawę sylwestrową, uczniowskie połowinki, bale maturalne. Na życzenie klientów organizujemy też wycieczki do chaty kowala w Kluczewie, fermy strusi w Brennie lub galerii rzeźb ptaków w Górsku, muzeum parowozów w Wolsztynie.

Opis obiektu

Santana Club - obiekt - zdjęcie 1
Pensjonat Santana położony jest w przepięknej miejscowości turystycznej – Wieleniu Zaobrzańskim na szlaku jezior Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Malutka, pełna lasów, jezior i łąk miejscowość leży na pograniczu województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Pensjonat Santana jest znakomitą bazą wypadową w ciągu całego roku. Oferujemy możliwość zorganizowania wesel, chrzcin, rocznic, styp, jubileuszów, innych imprez okolicznościowych i integracyjnych, pikników dla szkół, itp. Pensjonat powstał w 2007 roku. Na terenie Pensjonatu mieści się bowling, bilard, automaty do gier oraz dyskoteka.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy