Sprawdź dostępność

Sześć Dębów Dwór w Prusewie

Sprawdź dostępność

Sześć Dębów Dwór w Prusewie

Typ obiektu pałac
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
48
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Sześć Dębów Dwór w Prusewie

Wesele nad morzem Przyjęcie weselne we dworze i w otaczającym parku to dla Pary Młodej i gości weselnych niezapomniane chwile uwiecznione w pamięci i na zdjęciach. Eleganckie wnętrza, obiad podany na kremowej porcelanie, dekoracje kwiatowe w salonach i w parku, liczne świece i lampiony czynią ten dzień wyjątkowym. Każda oferta przygotowywana jest z dużą starannością uwzględniającą indywidualne oczekiwania. Gości weselnych witamy kieliszkiem wina musującego, a Para Młoda otrzymuje w prezencie apartament z widokiem na malowniczy park.
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - Sale - zdjęcie 1
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - Sale - zdjęcie 2

Sala Weselna

  • 100 osób
  • --- m2

Pokoje

Na piętrze znajduje się salon tarasowy - miejsce kameralnych spotkań oraz 14 pokoi hotelowych z łazienkami, w tym dwa apartamenty, jeden z widokiem na park. W pokojach dostępny jest szerokopasmowy internet. Wszystkie pokoje emanują ciepłem i dyskretną elegancją, każdy jest inny, o niepowtarzalnym charakterze. Oferujemy Państwu pokoje 1 i 2-osobowe, pokoje Lux oraz apartamenty.

Catering

Zapraszamy do smakowania dań, w których wykorzystujemy warzywa, owoce i zioła rosnące w parku. Wykwintna domowa kuchnia latem lekka, pachnąca malinami, a wraz z nadejściem jesieni wzbogacona o grzyby i leśne owoce. Nasz dwór nad morzem w karcie dań obowiązkowo oferuje dania z ryb, w tym tatar ze śledzia i łososia. Pachnące owoce i zioła zerwane o świcie dodają smaku i aromatu pysznym deserom i ciastom przygotowywanym przez Szefową Kuchni. W ciepłe letnie dni nasza restauracja „wychodzi” na taras i do parku, gdzie w promieniach słońca można spędzać niezapomniane chwile w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i pachnących kwiatów.

Atrakcje

Zabytkowy dwór otoczony przez blisko 2 hektarowy park, bogaty w starodrzew, o układzie geometrycznym w części centralnej i angielskim na obrzeżach, to bez wątpienia miejsce o niepowtarzalnym uroku. Rośnie tu sześć 250-letnich dębów - pomników przyrody, olbrzymi buk czerwonolistny, pachnące lipy, jesiony, kolorowe klony, w tym klon jawor oraz rzadko spotykane dęby piramidalne. Latem liczne kompozycje kwiatowe, szczególnie aleja różana, dodają kolorytu wypełnionej zielenią przestrzeni. W ciszy, wśród śpiewu ptaków miło jest odpocząć, napić się dobrej herbaty w delikatnej porcelanie.

Opis obiektu

Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 1
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 2
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 3
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 4
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 5
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 6
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 7
Sześć Dębów Dwór w Prusewie - obiekt - zdjęcie 8
Zapraszamy do zabytkowego dworu w Prusewie. Dwór wraz z wyjątkowej urody parkiem i dwoma dziedzińcami stanowi zabytkowe założenie dworsko - parkowe wpisane do rejestru zabytków woj. Pomorskiego. W czasie prac remontowo - adaptacyjnych odtworzono wewnętrzny układ pomieszczeń z początku XX wieku i w niekonwencjonalny sposób zaadaptowano obiekt na centrum konferencyjno - wypoczynkowe z hotelem i restauracją. Odrestaurowano także park. W lipcu 2006 roku dwór wraz z parkiem został otwarty dla Gości. Dwór położony jest wśród pól i lasów, 7 kilometrów od nadmorskiej miejscowości Białogóra z piękną piaszczystą plażą i kilkanaście kilometrów od Dębek. Od Trójmiasta oraz od lotniska Gdańsk - Rębiechowo dzieli nas odległość 69 kilometrów. Organizujemy:
  • szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela.
Restauracja otwarta jest dla gości indywidualnych:
  • wiosną i jesienią w soboty i niedziele od 13. 00 do 19. 00;
  • latem - od czerwca do września - codziennie od 12. 00 do 22. 00 lub do ostatniego gościa;
  • zimą - styczeń, luty, marzec - restauracja jest nieczynna.
Indywidualnych gości hotelowych zapraszamy w miesiącach letnich codziennie, a wiosną i jesienią w weekendy, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Grupy zorganizowane zapraszamy przez cały rok.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy