Sprawdź dostępność

Hotel Tumski

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
103
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Tumski

Nasz hotel ma w pełni przystosowane dwie sale: 

Sala czarna – pomieści ponad 100 osób, charakteryzuje się wnętrzem utrzymanym w stylu modernizmu lat 20 z zachowanymi fragmentami malowanego stropu. 

Sala Kolumnowa – na 40 osób, przeznaczona na spotkanie w małych, lub średnich grupach

 

Hotel Tumski - Sale - zdjęcie 1

Sala Czarna

  • 100 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Kominkowa

  • 40 osób
  • --- m2

Catering

Parter w naszym hotelu zajmuje restauracja „Karczma Młyńska”. Na swojskie wnętrze składa się rustykalna (naśladująca konstrukcje szachulcową) aranżacja, która odzwierciedla dawniejszą karczmę, lub gospodę. Specjalnością naszego Szefa Kuchni są dania staropolskie z elementami kuchni regionalnej. Naszą mocną stroną są również deseru. Jadłospis zadowoli nawet najwybredniejszych smakoszy. W miesiącach letnich nad brzegiem Odry czynny jest letni taras z pięknym widokiem na Ostrów Tumski. Tu chętnie odpoczywają turyści i Wrocławianie.

 

Atrakcje

Cztery Pory Roku” to cykl imprez tematycznych stworzony z myślą o naszych gościach. Cała impreza stanowi wydarzenie w regionie i wpisuje się w kalendarz imprez kulturalnych. Ideą było uzupełnienie oferty Hotelu Tumskiego o produkt turystyczny nawiązujący do kultury jak i historii tego miejsca a także związany z innymi działaniami – jak np. ożywienie turystyki na rzece Odrze (Regaty Kajakarskie VIP-ów). Ponieważ staramy się aby charakter naszego hotelu był familijny – nasze imprezy najczęściej mają właśnie rodzinny charakter. „Cztery Pory Roku” stały się produktem skierowanym nie tylko do Gościa hotelowego, ale przede wszystkim do turysty polskiego i zagranicznego oraz mieszkańców regionu. Połączenie „Czterech Pór Roku” ze standardową ofertą Hotelu Tumskiego stanowi idealny produkt dla bardziej wymagającego turysty.

Opis obiektu

Hotel Tumski - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Tumski - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Tumski - obiekt - zdjęcie 3

W najstarszej i najładniejszej części Wrocławia – Ostrowie Tumskim, znajduje się nasz Hotel. Możemy pochwalić się latami doświadczeń, gdyż od 2000 roku gościmy w naszych progach różnych klientów. Hotel przed wielu laty był siedzibą uniwersytetu, więc podkreśla to zabytkowość tego miejsca. Goście zawsze są tu mile widziani, przywitamy ich kameralną atmosferą, oraz zagwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

U nas mogą Państwo odpocząć, jak i pracować, do tego celu w naszym obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne: Czarna i Kominkowa. Mogą Państwo spokojnie organizować tam spotkania bankiety, oraz konferencje. Specjalnie dla rodzin przyszykowaliśmy indywidualną ofertę: pakiety świąteczne, sylwestrowe, oraz na długie weekendy. Organizujemy również wesela i komunie. Hotel posiada bogatą ofertę Cztery Pory Roku skierowaną do każdego turysty bez względu na wiek. Parking hotelowy, bezpłatny, monitorowany, dostępny w miarę wolnych miejsc.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy