Sprawdź dostępność

Pałac Krobielowice

Kąty Wrocławskie, Krobielowice 21, Wrocław, 55-080 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu pałac
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 100
Liczba miejsc
noclegowych
60
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Pałac Krobielowice

Oferujemy 4 klimatyczne sale bankietowe z dostępem do światła dziennego i wspaniałą akustyką. Wszystkie sale znajdują się na jednym poziomie i są ze sobą połączone. W chwili wolnej od tańca i ucztowania można udać się na wewnętrzny dziedziniec lub zaczerpnąć świeżego powietrza wśród otaczającej pałac zieleni Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy.

Organizujemy przyjęcia do 100 osób i udostępniamy teren lub salę pod zaślubiny. Następnego dnia po weselu zachęcamy do relaksu i dalszego świętowania z bliskimi przy grillu, znajdującym się z tyłu pałacu, gdzie pod zadaszeniem arkad zmieści się do 60 osób.

 

 

 

brak zdjęcia

Sala Balowa Kominkowa i Taneczna

  • 100 osób
  • --- m2

Pokoje

Hotel dysponuje 55 miejscami noclegowymi w pokojach o zróżnicowanym standardzie. Posiadamy głównie pokoje 2 osobowe z łóżkami oddzielnymi, łączonymi i małżeńskimi.

Wszystkie pokoje znajdują się na terenie zamku, do dyspozycji gości w cenie noclegu jest również sauna jak i bezprzewodowy internet. Najokazalszym z pokoi jest Apartament Feldmarszałka, w którym nocleg w dniu uroczystości Państwo Młodzi otrzymują od nas w prezencie.

 

 

Catering

Zapewniamy własny catering, a nasze rozbudowane menu z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Organizacją wesel zajmujemy się już od ponad 20 lat i każdorazowo menu przygotowujemy indywidualnie z klientem. Fachowa obsługa i profesjonalni kucharze sprawią, że nasze potrawy sprostają wszelkim oczekiwaniom.

W menu znajdą Państwo tradycyjne dania polskie jak i inspiracje kuchnią międzynarodową, łączące klasyczne smaki z nowoczesnym podejściem do ich przyrządzania.

 

Atrakcje

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu pomóc przy organizacji:

-oprawy muzycznej

-dekoracji sali

-transportu

-ciast i tortu

-specjalnych atrakcji m.in. pokazów tańca, czy fotobudki

 

Z racji na nietypowy charakter obiektu będącym pałacem, którego historia sięga już XIV w. na życzenie możemy opowiedzieć Państwu o ciekawej historii tego miejsca, powiązanej z historią bitwy pod Waterloo. Możemy zająć się również przygotowaniem stołu wiejskiego, z wyrobami z naszej wędzarni, czy tez udźca. Następnego dnia z chęcią zaprosimy Państwa na poprawiny na świeżym powietrzu przy grillu lub w razie niepogody w jednej z naszych sal balowych.

 

Jeśli podczas wesela wszystkie nadwyżkowe kalorie nie zostały wytańczone to proponujemy uatrakcyjnić poprawiny lekcją gry w golfa na polu golfowym Rycerskiego Klubu Golfowego Krobielowice znajdującego się jedynie 200 m od pałacu. Lekcję przeprowadzi wykwalifikowany instruktor i oprócz nauki podstaw technicznych opowie on nieco o historii i etykiecie gry.

 

Mamy również coś specjalnego dla tych, którzy kalorie lubią spalać poprzez wysiłek umysłowy nie fizyczny- Escape Room 'Skarb Pogromcy Napoleona'. Pokój zagadek jest atrakcją dla 2- 4 graczy na ok. 1 godzinę czasu i utrzymany jest w klimacie historii pałacu związanej z postacią Feldmarszałka G. L. von Blucher (dawnego właściciela pałacu) i Bitwy pod Waterloo w 1815 r. Jest to idealne rozwiązanie na uatrakcyjnienie poprawin w ciekawy sposób!

 

Opis obiektu

Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 1
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 2
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 3
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 4
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 5
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 6
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 7
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 8
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 9
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 10
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 11
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 12
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 13
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 14
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 15
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 16
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 17
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 18
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 19
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 20
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 21
Pałac Krobielowice - obiekt - zdjęcie 22

Pałac Krobielowice to zabytkowy obiekt znajdujący się jedynie 20 km od Wrocławia i wrocławskiego lotniska oraz 5 km od autostrady A4. Początki istnienia zamku sięgają już XIV w., a jednym z jego właścicieli był Feldmarszałek Gebhard Leberecht von Blucher- zwycięzca w bitwie pod Waterloo z Napoleonem. Pałac leży na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy oraz jest członkiem Europejskiego Szlaku Zamków i Pałaców. Amatorzy sportu i aktywnej formy wypoczynku również znajdą tu coś dla siebie- na terenie otaczającym zamek rozpościera się 9- dołkowe pole golfowe Rycerskiego Klubu Golfowego Krobielowice.

 

Po gruntownej modernizacji oprócz restauracji w pałacowych murach znajduje się również hotel. Działamy już od ponad 20 lat i zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych jak i dużych imprez plenerowych.

 

Dla naszych gości mamy również cos niezwykłego- atrakcję typu Escape Room- 'Skarb Pogromcy Napoleona'. Gra utrzymana jest w klimacie historii pałacu związanej z postacią Feldmarszałka Blucher'a i Bitwy pod Waterloo w 1815 r. Atrakcja przeznaczona jest dla 2- 4  graczy i trwa ok. 1 godziny.

 

Niezwykła aura i atmosfera w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje udaną zabawę i wyjątkowe wspomnienia.

Opinie

5.0
5 opinii Dodaj opinie
Rozwiń wszystkie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy