Sprawdź dostępność

Restauracja Diament Zabrze

3-go Maja 122a, Zabrze, 41-800 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 240.00 PLN
Max. liczba gości 500
Liczba miejsc
noclegowych
250
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Diament Zabrze

Restauracja Diament Zabrze może poszczycić się profesjonalnym podejściem do organizacji wszelkiego typu imprez okolicznościowych - rodzinnych obiadów, komunii, chrzcin oraz oczywiście przyjęć weselnych o niezastąpionym klimacie. 

Do dyspozycji Gości oddana zostaje Sala Diament, reprezentująca eleganckie i przestronne wnętrza, z dużą ilością wysokich okien, które wpuszczają do środka widok malowniczego otoczenia lokalu. Restauracja znajduje się bowiem w centrum terenów zielonych, mogących służyć w ciepłych okresach jako dodatkowa przestrzeń dla weselnych atrakcji.

Sala umożliwia zastosowanie aż kilkunastu rozstawień stołów i krzeseł, dzięki czemu stwarza idealne warunki zarówno dla bardziej kameralnych przyjęć, jak i wystawnych uroczystości dla nawet 500 osób, z którymi Państwo Młodzi chcą dzielić swoje wyjątkowe chwile.

Obsługa obiektu regularnie poszerza swoją wiedzę w zakresie trendów branży ślubnej, oddając w ręce Gości salę o szerokich warunkach aranżacyjnych, z możliwością przygotowania unikatowej oprawy dekoracyjnej. Niepowtarzalne dodatki wraz z nastrojową grą świateł w pełni oddadzą magię uroczystości weselnej. Dodatkowym atutem jest tutaj obecność multimedialnego zaplecza w postaci rzutnika, który Państwo Młodzi mogą wykorzystać do podzielenia się z obecnymi swoimi wspomnieniami, uwiecznionymi na filmach i fotografiach.

Do Restauracji Diament Zabrze przynależy, poza główną salą, również letni taras, który może przeistoczyć się w miejsce garden party, imprezy grillowej, biedsiady lub po prostu - kąt do zaczerpnięcia odrobiny świeżego powierza w przerwie między tanecznymi zmaganiami.

brak zdjęcia

Sala Diament

  • 500 osób
  • --- m2

Pokoje

Weselni Goście mogą skorzystać z 74 nowocześnie zaaranżowanych pokoi, przynależących do Park Hotel Diament Zabrze, występujących w wariantach 1- bądź 2-osobowych. Pomieszczenia dysponują własnymi łazienkami oraz elementarnym wyposażeniem, zaś ich wyjątkowym atutem jest indywidualnie sterowane oświetlenie, umożliwiające stworzenie nastrojowej, romantycznej atmosfery. 

Na Państwa Młodych czeka również luksusowy apartament, składający się z obszernego salonu z zestawem wypoczynkowym oraz sypialni.

Catering

Restauracyjne kulinaria specjalizują się w łączeniu rozmaitych smaków z wielu części świata - choć łatwo znaleźć tu także rodzime akcenty, takie jak polskie steki czy wódka z Dworu Sieraków. Szefowie kuchni przykładają szczególną wagę do pochodzenia produktów, dostarczanych przez sprawdzonych, lokalnych dostawców, dzięki czemu każde danie szczyci się pełnią aromatu.

Na codzień główną atrakcję lokalu stanowią grille teppanyaki, czyli gorące płyty charkterystyczne dla kuchni dalekowschodniej. Są one częścią celebrowanej w restauracji idei Live Cooking, dzięki której Goście mogą dokładnie przyjrzeć się ceremonii przyrządzania potraw i zaznać w ten sposób nie tylko smakowych, ale i wizualnych przeżyć.

Państwo Młodzi mogą liczyć na dostosowanie menu do ich indywidualnych życzeń, komponując kartę dań czerpiącą zarówno z regionalnych, jak i zagranicznych akcentów. Smaki królujące na weselnych stołach dobierane są tu bowiem w taki sposób, aby jak najlepiej oddawały oczekiwany styl przyjęcia.

 

Atrakcje

Obsługa służy tu kompleksową organizacją przyjęć, na życzenie Państwa Młodych zapewniając:

  • zespół muzyczny lub DJ'a,
  • fotografa i kamerzystę,
  • system nagłośnienia,
  • strefę VIP,
  • transport Gości,
  • dodatkowe atrakcje w postaci m.in. pokazów barmańskich, tanecznych oraz występów gwiazd.

Opis obiektu

Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 2
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 3
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 4
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 5
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 6
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 7
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 8
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 9
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 10
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 11
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 12
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 13
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 14
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 15
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 16
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 17
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 18
Restauracja Diament Zabrze - obiekt - zdjęcie 19

4-gwiazdkowego hotelu o tej samej wdzięcznej nazwie, usytuowanego kilka minut od centrum miasta oraz dogodnych tras komunikacyjnych - autostrady A4, A1 i Drogowej Trasy Średnicowej, dzięki którym zaproszeni goście nie będą mieli problemu z dotarciem na uroczystość.

 

Restauracja Diament Zabrze

 

Obiekt oferuje Nowożeńcom piękną salę, którą można dostosować do ich wszelkich wyobrażeń i oczekiwań w taki sposób, aby magię tego wyjątkowego dnia, uświetnioną otoczeniem malowniczej przyrody, odczuli wszyscy obecni.

Państwo Młodzi nie będą musieli obawiać się o przebieg swojego przyjęcia, oddając się w ręce profesjonalnej obsługi, oferującej nie tylko wyśmienite zaplecze kulinarne, ale także troskę o aspekty techniczne, dekoracyjne oraz dodatkowe atrakcje.

Opinie

5.0
1 opina Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij