Sprawdź dostępność

Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 250
Liczba miejsc
noclegowych
400
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia

Chata Biesiadna wykonana jest z drewna, mieści się nad samym jeziorem. Sala Konferencyjna wyposażona jest w panele podłogowe oraz wykładzinę ścienną w kolorze zielonym, mieści się w obiekcie Ośrodka. Stołówka na podłodze są panele, a ściany pomalowane w krajobrazy Naszego regionu, mieści się w obiekcie Ośrodka.
brak zdjęcia

Chata Biesiadna

  • 250 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Konferencyjna

  • 170 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Stołówka

  • 110 osób
  • --- m2

Pokoje

Posiadamy pokoje 2-osobowe oraz typu studio (2+4), a także apartament dla Państwa Młodych. Apartament oraz jeden pokój 2-osobowy w cenie Wesela!

Catering

4 posiłki gorące podawane na półmiskach. 10 przystawek na zimno (sałatki, ryby, własne wyroby wędliniarskie...) Ciasta z własnej cukierni, soki podawane w dzbankach, napoje gazowane i niegazowane, owoce dostosowane do sezonu, kawa, herbata podawana w termosach.

Atrakcje

Ośrodek położony jest nad samym jeziorem, posiada boiska do piłki nożnej i ręcznej, miejsce na zorganizowanie ogniska oraz grilla, a także możliwość przejażdżek konnych w siodle, wozem i bryczką.

Opis obiektu

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy BĘSIA położony jest w miejscowości Bęsia k/Biskupca, na szlaku turystycznym między Świętą Lipką, Gierłożą i Mrągowem. Oddalony jest 45 km od Olsztyna i 10 km od Biskupca. Usytuowany jest nad jeziorem Bęskim 50 m od linii brzegowej w starym parku z urozmaiconym ukształtowaniem terenu. Dzięki wyjątkowemu usytuowaniu Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia należy do najatrakcyjniejszych miejsc tego typu w Polsce. Sale szkoleniowe, konferencyjne, Chata Biesiadna, własna plaża, boiska sportowe, jazda konna (bryczka, siodło), cisza i spokój, bardzo smaczne jedzenie jakie pamiętamy ze swojego dzieciństwa - to główne walory naszego Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego Bęsia na Mazurach.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność