Sprawdź dostępność

Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia

, Bęsia, 11-311 Kolno Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 250
Liczba miejsc
noclegowych
400
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia

Chata Biesiadna wykonana jest z drewna, mieści się nad samym jeziorem. Sala Konferencyjna wyposażona jest w panele podłogowe oraz wykładzinę ścienną w kolorze zielonym, mieści się w obiekcie Ośrodka. Stołówka na podłodze są panele, a ściany pomalowane w krajobrazy Naszego regionu, mieści się w obiekcie Ośrodka.
brak zdjęcia

Chata Biesiadna

  • 250 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Konferencyjna

  • 170 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Stołówka

  • 110 osób
  • --- m2

Pokoje

Posiadamy pokoje 2-osobowe oraz typu studio (2+4), a także apartament dla Państwa Młodych. Apartament oraz jeden pokój 2-osobowy w cenie Wesela!

Catering

4 posiłki gorące podawane na półmiskach. 10 przystawek na zimno (sałatki, ryby, własne wyroby wędliniarskie...) Ciasta z własnej cukierni, soki podawane w dzbankach, napoje gazowane i niegazowane, owoce dostosowane do sezonu, kawa, herbata podawana w termosach.

Atrakcje

Ośrodek położony jest nad samym jeziorem, posiada boiska do piłki nożnej i ręcznej, miejsce na zorganizowanie ogniska oraz grilla, a także możliwość przejażdżek konnych w siodle, wozem i bryczką.

Opis obiektu

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy BĘSIA położony jest w miejscowości Bęsia k/Biskupca, na szlaku turystycznym między Świętą Lipką, Gierłożą i Mrągowem. Oddalony jest 45 km od Olsztyna i 10 km od Biskupca. Usytuowany jest nad jeziorem Bęskim 50 m od linii brzegowej w starym parku z urozmaiconym ukształtowaniem terenu. Dzięki wyjątkowemu usytuowaniu Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia należy do najatrakcyjniejszych miejsc tego typu w Polsce. Sale szkoleniowe, konferencyjne, Chata Biesiadna, własna plaża, boiska sportowe, jazda konna (bryczka, siodło), cisza i spokój, bardzo smaczne jedzenie jakie pamiętamy ze swojego dzieciństwa - to główne walory naszego Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego Bęsia na Mazurach.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij