Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Kalisz

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne w okolicy Kalisz
~ 45.4 km
W Szczerym Polu  - sale weselne Łódź
---
200
45
80
Tak

W Szczerym Polu

Sielski klimat, bezpośredni kontakt z przyrodą, harmonia, cisza i spokój — w tych słowach zdecydowanie zawarta została esencja tego, co oferuje W Szczerym Polu. Do tego należy jednak dodać jeszcze profesjonalną obsługę oraz wiele nowoczesnych rozwiązań, ...dzięki którym możliwa jest tam organizacja wysokiej jakości spotkań biznesowych, artystycznych, edukacyjnych czy różnorodnych imprez okolicznościowych.

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Bursztynowy Dwór

Bursztynowy Dwór to doskonały obiekt weselny położony w województwie wielkopolskim, niedaleko miasta Kalisz, które również ma swój historyczny klimat. W tym obiekcie przyjęcie weselne z pewnością uda suę znakomicie i pozostanie na długie lata w pamięci ...gości weselnych i Młodej Pary. 

Kalisz położony jest w województwie wielkopolskim i stawi ciekawą ofertę jeśli chodzi o organizacje wesel. Sale weselne posiadają nowoczesne wnętrza, oraz równie oryginalny wystrój. W Kaliszu działa kilka domów weselnych, gotowych na przyjęcie pary młodej wraz z gośćmi. Tamtejsze hotele zachęcają zakochanych ofertą wzbogaconą o noclegi. Sale weselne w Kaliszu są przygotowane na małe, kameralne wesela, oraz większe zabawy. Swą pomocą, przy wyborze odpowiedniego miejsca, służą również miejscowi organizatorzy wesel. Wybierając tamtejsze lokale młode pary mogą być pewne, że ich wesele będzie udane.

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij