Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Konin

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne w okolicy Konin
~ 26.8 km
Hotel Mazurek - sale weselne Koło
---
70
---
---
Tak

Hotel Mazurek

Nowoczesny hotel z restauracją oferują kompleksowe usługi organizacji przyjęć weselnych. Obiekt zapewnia wyśmienitą kuchnię lokalną oraz udostępnia nasłonecznioną salę z możliwością występu muzycznego na żywo ....

Zobacz prezentację
~ 27.5 km
Dom Wypoczynkowy „Pod Strzechą” w Giewartowie - sale weselne Giewartów
---
100
50
---
---

Dom Wypoczynkowy „Pod Strzechą” w Giewartowie

Wyjątkowe miejsce nad Jeziorem Powidzkim, w którym nie tylko zorganizujesz cudowne przyjęcie weselne, ale również ślub w plenerze. Brzmi dobrze?

Zobacz prezentację
~ 41.6 km
Hotel Węgierki - Restauracja Szaffran - sale weselne Września
240.00 PLN
140
40
70
Tak

Hotel Węgierki - Restauracja Szaffran

Hotel Węgierki Restauracja Szaffran to obiekt położony w podpoznańskiej Wrześni, oferujący swoim gościom weselnym i przede wszystkim Młodej Parze doskonałe warunki do świętowania najbardziej wzruszającego dnia ich życia. Piękna sala weselna i pyszne ...potrawy weselne są tu oczywistością.

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Konin położony jest województwie wielkopolskim. Tamtejsze lokale stają na wysokości zadania i oferują wesele z prawdziwego zdarzenia. Domy weselne, czy hotele oferują nowoczesne sale weselne z ciekawym wystrojem i obsługą na najwyższym poziomie. Najbardziej wymagający nowożeńcy mogą liczyć również na nocleg, dla zmęczonych po całonocnej zabawie gości. Jeśli jednak, którąś z par nie wie na co się zdecydować, może ona liczyć na pomoc organizatorów wesel, na pewno zorganizują oni ślub z prawdziwego zdarzenia, a sale weselne w Koninie długo pozostaną w pamięci zakochanych i zaproszonych gości.

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne