Sprawdź dostępność

Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Kompleks Recepcyjno - Wypoczynkowy Łańsk

Sprawdź dostępność

Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Kompleks Recepcyjno - Wypoczynkowy Łańsk

Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 110
Liczba miejsc
noclegowych
110
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Kompleks Recepcyjno - Wypoczynkowy Łańsk

W dużej klimatyzowanej sali bankietowej możemy przygotować na Państwa życzenie bankiet, wesele, spotkanie jubileuszowe, uroczystą kolacje z doskonałym wyżywieniem, z oprawą muzyczną.

Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Kompleks Recepcyjno - Wypoczynkowy Łańsk - Sale - zdjęcie 1

Sala Restauracyjna

  • 110 osób
  • --- m2

Pokoje

Puszcza - Przedwojenny Pałac Myśliwski z muru pruskiego kryty trzciną. Gościł m.in. H. Geringa, F. Castro, L. Breżniewa i B. Bieruta. W budynku znajduje się sala bankietowa, restauracja z kawiarnią , recepcja. 3 apartamenty, 7 pokoi. Perkoz - położony w lesie, na skraju łąk budynek dawnych koszar kadry oficerskiej. Obecnie znajduje się w nim 18 wygodnych pokoi. Leszcz - willa nad jeziorem, z własnym molo i wspólnym salonem z kominkiem – 5 pokoi. Okoń - bliźniacza z "Leszczem" willa w lesie nad jeziorem, 5 pokoi Gawra - willa z muru pruskiego położona w pobliżu "Puszczy" nad jeziorem, Domki fińskie - składają się z trzech sypialni 2-os., salonu z kominkiem, jadalni, kuchni, dwóch łazienek, tarasu oraz własnego molo.

Catering

    Zupa kurkowa z łazankami Zrazy po staropolsku Ziemniaki , kluski śląskie Bukiet surówek Okoń w octowej marynacie Sieja, sielawa wędzone Półmisek wędlin Pasztet Łański z żurawiną Awokado z twarożkiem czosnkowym Pstrąg wędzony z dipem ogórkowo miętowym Pomidor ze szczypiorkiem Sałatka grecka Sałatka pieczarkowa Patera ciast ( drobne ciasteczka) Kawa, herbata, woda, sok

Atrakcje

Ośrodek Łańsk to idealne miejsce na imprezy firmowe, szkolenia i bankiety. Poza szerokim spektrum atrakcji, chcemy polecić Państwu naszą świetną kuchnię. Imprezy organizujemy według uzgodnionego menu i programu. O oprawę muzyczną dbają profesjonalni muzycy lub DJ. Basen Dla gości hotelowych cena pobytu zawiera również koszty korzystania z basenu (24m x 9m). W tym samym budynku polecamy również siłownię, saunę oraz za dodatkową opłatą solarium. Ogniska i biesiady na świeżym powietrzu Na przykład w formie majówki czy biesiady chłopskiej ubarwione występami zespołu ludowego lub akordeonisty. Szkolenia Team Building i Survival to bardzo ważny element integracji zespołu. Malownicze, leśne tereny Ośrodka oraz jezioro gwarantują znakomite warunki do organizacji, jak również niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników

Opis obiektu

Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Kompleks Recepcyjno - Wypoczynkowy Łańsk - obiekt - zdjęcie 1

Ośrodek Łańsk położony jest przy największym jeziorze na Pojezierzu Olsztyńskim o powierzchni 1050 ha. Na Jeziorze Łańskim są cztery wyspy z największą o pow. 5 ha o nazwie Stodółka. Zróżnicowane jest też mocno pod względem głębokości, od miejsc płytkich, po największą głębie wynoszącą 53 m. Woda I klasy czystości sprawia, że jest wspaniałym miejscem dla wielu cennych gatunków ryb, takich jak (sielawa, sieja, węgorz, szczupak, lin, okoń, leszcz, płoć). Jezioro Łańskie jest również rajem dla ptactwa wodnego ( czapla siwa, kormoran, perkoz, dzika kaczka krzyżówka, łyska, cyranka oraz mewa śmieszka i rybitwa i szczególnie ptactwo szlachetne (orły bieliki, kanie, myszołowy, żurawie). W lasach otaczających Jezioro Łańskie można napotkać kilka malowniczo usytuowanych jeziorek i oczek leśnych. Jest on również ostoją zwierzyny (dzików, borsuków, jenotów, lisów, wydr, kun, łasic, zajęcy, jeleni, saren. Okoliczne lasy zwane Lasem Warmińskim obfitują w nietknięty drzewostan oraz poszycie z jagodą czarną, borówką czerwoną oraz grzybnią wszystkich szlachetnych odmian.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy