Sprawdź dostępność

Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit

Sprawdź dostępność

Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit

Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 280
Liczba miejsc
noclegowych
310
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit

Sala Bankietowa – bardzo przestronna, nowoczesna Sala o gustownej stylistyce wnętrza i komfortowym wyposażeniu. Posiada ok. 600 m² powierzchni, bezpośrednie wyjście na taras, skąd rozciąga się widok na piękny las. Sala została wyposażona w parkiet drewniany, podest dla kapeli, klimatyzację. Organizowane są tu Przyjęcia bufetowe do 500 osób oraz Przyjęcia zasiadane z parkietem do tańca dla grup do 250 osób. Sala Jadalniana – przestronna, nowoczesna Sala o gustownej stylistyce wnętrza i komfortowym wyposażeniu. Posiada ok. 480 m² powierzchni, bezpośrednie wyjście na taras, skąd rozciąga się widok na piękny las. Sala została wyposażona w parkiet drewniany, podest dla kapeli, klimatyzację. Organizowane są tu Przyjęcia bufetowe do 300 osób oraz Przyjęcia zasiadane z parkietem do tańca dla grup do 140 osób. Sala 2-Funkcyjna – nowoczesna Sala o gustownej stylistyce wnętrza i komfortowym wyposażeniu. Posiada ok. 120 m² powierzchni, bezpośrednie wyjście na taras, skąd rozciąga się widok na piękny las. Sala została wyposażona w parkiet drewniany, klimatyzację oraz sprzęt konferencyjny. Organizowane są tu kameralne Przyjęcia oraz Bankiety dla grup do 70 osób.
Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit - Sale - zdjęcie 1
Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit - Sale - zdjęcie 2
Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit - Sale - zdjęcie 3

Sala Bankietowa

 • 280 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala Jadalniana

 • 150 osób
 • --- m2
brak zdjęcia

Sala 2-Funkcyjna

 • 70 osób
 • --- m2

Pokoje

Ośrodek Wypoczynkowy "Wielki Błękit" posiada łącznie 270 miejsc noclegowych w pokojach o dwóch standardach:
 • Budynek hotelowy nr 3 *** posiada 130 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3- osobowych o wysokim standardzie oraz apartamentach 4- osobowych. Istnieje możliwość łączenia pokoi 2- osobowych w rodzinne studia: pokój 2-osobowy + pokój 2-osobowy, każdy z własną łazienką, tarasem, balkonem, etc. Przestronne, komfortowo wyposażone o gustownej stylistyce wnętrza pokoje, są doskonałym miejscem pracy i wypoczynku. Wyposażone zostały w łazienki, TV-Sat, mini-barki, radia z budzikiem, suszarki do włosów, sprzęt plażowy, elektryczne czajniki, balkony. Część pokoi posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz tarasy z małymi ogródeczkami. Apartamenty posiadają ok. 52 m2 powierzchni i składają się z 3-pokoi: dwóch sypialni oraz pokoju dziennego, łazienki dodatkowo wyposażonej w kabinę z hydromasażem oraz balkonu lub tarasu z skwerem zieleni.
 • Budynek hotelowy nr 2 posiada łącznie 160 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych oraz rodzinnych studiach: 3-osobowych (pokój 2-osobowy + pokój 1-osobowy) oraz 4-osobowych (pokój 2-osobowy + pokój 2-osobowy). Przestronne i słoneczne pokoje posiadają łazienki, balkony, Tv-Sat, sprzęt plażowy, czajniki elektryczne.

Catering

Sale posiadają nowoczesne urządzenia do serwowania posiłków. Szczegółowy opis menu jest udostępniany na miejscu w Ośrodku lub przesyłany na wskazany adres e-mail - po otrzymaniu zapytania.

Atrakcje

Dodatkowo Ośrodek może zapewnić:
 • program rozrywkowo – artystyczny
 • oprawę muzyczną
 • Poprawiny „Pod Strzechą” z grillem. Ośrodek posiada odpowiednio przygotowane miejsce do organizacji imprez w plenerze. Pomieszczenie o pow. ok. 280 m ², kryte strzechą, wsparte na balach, zostało wyposażone w drewnianą podłogę, murowany grill, podest dla kapeli, bar, oświetlenie, krzesła, siedziska, wc.
 • reportaż fotograficzny.

Opis obiektu

Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit - obiekt - zdjęcie 1
Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit - obiekt - zdjęcie 2
Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit Idyllicznie położony, w sercu jednego z piękniejszych i dzikich zakątków na Wybrzeżu Bałtyckim. Obiekt znajduje się niespełna 150 m od szerokiej, piaszczystej, nadmorskiej plaży, w niewielkiej miejscowości Łukęcin (gm. Dziwnów). Ośrodek posiada teren o pow. ponad 2 ha, na którym znajduje się: parking dozorowany dla aut, „Strzecha z grillem” – miejsce imprez plenerowych, plac zabaw dla dzieci, teren i urządzenia rekreacyjno – sportowe.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy