Znajdź idealne sale weselne

+ 1km

Sale i domy weselne Międzyzdroje

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne w okolicy Międzyzdroje
~ 47.5 km
Komandor - sale weselne Szczecin
299.00 PLN
400
412
---
---

Komandor

Ośrodek wypoczynkowy Komandor, położony jest w przepięknej miejscowości Pogorzelica. Miejscowość uznana jest za kurort uzdrowiskowy a dzięki obecności lasów sosnowych w połączeniu z czystym morskim powietrzem, tworzy specyficzny mikroklimat, który ...wspaniale wpływa na samopoczucie jak i kojąco na drogi oddechowe. Zachęcającą atrakcją, jest szeroka plaża w Pogorzelicy, do której jest ok 550 metrów od Ośrodka, charakteryzuje się ona czystymi, piaszczystymi wydmami. Ośrodek zajmuje powierzchnię ok. 3,2 hektara. Jest całkowicie ogrodzony i chroniony, na terenie całego obiektu posiadamy internet Wi-Fi. Dla naszych Klientów rabat 10% na bilety do Parku Miniatur i Kolejek.

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Ośrodek typowo wypoczynkowy i turystyczny. Niewątpliwie do atrakcji turystycznych możemy zaliczyć molo o długości prawie 400 m, które jednocześnie spełnia funkcję przystani morskiej. Ponadto gabinet figur woskowych, liczne obiekty Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie mamy szansę podpatrzeć jak żyją żubry oraz muzeum przyrodnicze z bielikami. Dla zagorzałych spacerowiczów Międzyzdroje posiadają Kawczą Górę, która oprócz niesamowitych widoków umożliwia zejście schodami na plażę. Miasto również może stać się idealnym miejscem do zorganizowania takiej uroczystości jak wesele. Sale weselne w Międzyzdrojach to połączenie elegancji z prostotą oraz bogato przygotowanym spisem dań. Co więcej owe sale oferują: lot balonem dla młodej pary z szampanem i koszem owoców na pokładzie, pokazy barmańskie, pokazy tańca. Jeśli natomiast Państwo przewidują dużą liczbę gości polecamy domy weselne w Międzyzdrojach cechujące się dogodnym położeniem, bezpośrednio przy morzu.

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij