Sprawdź dostępność

Ślężański Młyn

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 55
Liczba miejsc
noclegowych
38
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Ślężański Młyn

Różnorodność sal, ich charakteru i wielkości powoduje, że każdy znajdzie odpowiednie miejsce na swoją imprezę. Organizujemy także imprezy we wszystkich salach równocześnie, dla grup do 70 osób. Jedną salę przeznaczamy na salę do tańca. Zapraszamy do organizowania u nas spotkań rodzinnych, firmowych, okolicznościowych, wernisaży, sympozjów itp. W lecie robimy także imprezy w ogrodzie, na podeście o wymiarach 10 x 10 m., gdzie można nie tylko biesiadować, grillować, ale również i tańczyć. Spotkania organizowane u nas są swojskie i eleganckie. Nasze autorskie dekoracje stołów są indywidualnie uzgadniane z klientem i stanowią świetne dopełnienie stylowych, drewnianych wnętrz.
Ślężański Młyn - Sale - zdjęcie 1
Ślężański Młyn - Sale - zdjęcie 2

Sala Konferencyjna/Balowa

  • 30 osób
  • --- m2
Ślężański Młyn - Sale - zdjęcie 1
Ślężański Młyn - Sale - zdjęcie 2

Sala na Piętrze

  • 55 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Mała Salka

  • 15 osób
  • --- m2

Pokoje

Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami z prysznicem, TV. Wszystkie pokoje są jasne, przytulne i mają domowy, ciepły charakter. W obiekcie jest dostęp do internetu. Przy budynku znajduje się także parking. W naszej restauracji podajemy wiejskie, zdrowe śniadania dla gości hotelowych.

Catering

Nasze menu oparte jest na kuchni polskiej. Na każdą okoliczność nasz Szef Kuchni przygotowuje dania na bazie wiejskich, zawsze świeżych produktów. Na imprezy przygotowujemy dania spoza karty, dostosowane do gustów klientów. Zwracamy dużą uwagę na jakość, ale także na sposób podania. Przygotowujemy dla gości np. rosół drobiowo - wołowy z makaronem naleśnikowym i warzywami, pieczeń w sosie własnym z kapustą zasmażaną z knedlami chlebowymi, pierś z kurczaka zapiekaną z warzywami i serem z puree ziemniaczanym, deskę marynat prosto z lasu, całą gamę przystawek, zup itp.

Atrakcje

Przy młynie działa stajnia, która zaprasza na jazdy konne pod okiem instruktora - zarówno w terenie, jak i na ujeżdżalni. Ponadto zapraszamy na przejażdżki bryczką po malowniczej okolicy czy dowóz bryczką do i z kościoła. Atrakcją dla grup jest grillowanie czy biesiada przy ognisku. Przygotowujemy także pięknie dekorowane stoły bufetowe z polskimi daniami, gdzie każdy może skosztować naszych specjałów. Dogodne położenie Młyna zachęca do spacerów po lesie, wędrówek na Górę Ślężę, odwiedzenia Wrocławia, Świdnickiego Kościoła Pokoju, Zamku Książ czy Zalew Mietkowskiego.

Opis obiektu

Ślężański Młyn - obiekt - zdjęcie 1
Ślężański Młyn - obiekt - zdjęcie 2
Ślężański Młyn - obiekt - zdjęcie 3
Ślężański Młyn - obiekt - zdjęcie 4
Ślężański Młyn - obiekt - zdjęcie 5
Ślężański Młyn to odrestaurowany XIX wieczny młyn wodny położony w cichym zakątku przy rzece i lesie, zaledwie 35km od Wrocławia w stronę Świdnicy. Restauracja we wnętrzach z zachowaną drewnianą konstrukcją zaprasza Państwa na tradycyjne dania kuchni polskiej - zawsze swojskie i eleganckie. W stylowych wnętrzach organizujemy imprezy okolicznościowe i konferencje. W lecie zachęcamy do grillowania w ogrodzie przy stawie. Proponujemy także jazdę konną w terenie i na ujeżdżalni oraz przejażdżki wozem. Młyn to idealne miejsce do wypoczynku i biesiady!

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy