Sprawdź dostępność

Statek Chopin

Sprawdź dostępność
Typ obiektu dom weselny
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 70
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Statek Chopin

Pokład – Gdy wyłączymy silniki a kapitan wyda komendę żagle w górę słychać jedynie szum fal i łopotanie płótna. Na pokładzie można tańczyć, śpiewać, jeść, lub po prostu podziwiać panoramę Wielkich Jezior Mazurskich. Przy dobrej pogodzie posiłki również serwowane są tutaj. Gdy wieje lub mży, rozkładamy elegancki tropik pod którym wygodnie może zasiąść kilkadziesiąt osób. Bar – bar jest sercem statku. Wnętrze może pomieścić do 60 osób. Elegancka stylistyka przywołuje na myśl luksusowy hotel i tylko widok brzegu za oknem przypomina nam że cały czas znajdujemy się na wodzie. Szeroka gama alkoholi oraz najwyższy poziom umiejętności barmana, gwarantują że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz typowych drinków goście mają do wyboru kilkadziesiąt win oraz wyborne cygara.
Statek Chopin - Sale - zdjęcie 1

Pokład

  • 70 osób
  • --- m2
Statek Chopin - Sale - zdjęcie 1

Bar

  • 50 osób
  • --- m2

Pokoje

Oferujemy noclegi w jednym z kilkunastu zaprzyjaźnionych hoteli w okolicy.

Catering

Specjalizujemy się w daniach kuchni mazurskiej – podstawowe menu składa się z talerza ryb wędzonych, zupy rybnej, smażonego szczupaka lub duszonej w ziołach karkówki, opiekanych ziemniaków, kalafiora w sosie majonezowo-czosnkowym i sałatki greckiej. Oprócz tego na specjalne życzenie klienta oferujemy dania kuchni świata przyrządzane na miejscu pod okiem najlepszych kucharzy regionu.

Atrakcje

  • Grill – karkówka, kiełbaski, kaszanka, kiszka ziemniaczana, ryba, 3 sałatki – 60pln/os
  • Przekąski – półmisek ryb wędzonych, serów i owoców 40pln/os
  • Oprawa muzyczna – do wyboru mamy 6 różnych wykonawców grających najróżniejsze standardy muzyczne – od szanty, piosenki weselne, muzykę klubową i jazz. Koszt (w zależności od wykonawcy) – 600 do 1200 pln
  • Bal maskowy/impreza tematyczna – dzięki naszym znakomitym animatorom, na pokładzie statku Chopin możesz przenieść się w czasie i miejscu. Urządzaliśmy imprezy w klimacie Ameryki z czasów prohibicji czy Urodziny towarzysza Chopina, z okazji których wszyscy poczuli się jak w Polsce lat pięćdziesiątych. Tutaj jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Opis obiektu

Statek Chopin - obiekt - zdjęcie 1
Statek Chopin - obiekt - zdjęcie 2
Statek Chopin - obiekt - zdjęcie 3
Statek Chopin - obiekt - zdjęcie 4
Chopin to największy polski śródlądowy statek (40,90 m długości), wybudowany w stylu XIX – wiecznego żaglowca, który żegluje po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Wszystkie elementy Chopina wykonane są z tradycyjnych, oryginalnych materiałów, co stwarza wyjątkowy klimat tego miejsca. Natomiast klimatyzacja i ogrzewanie pomieszczeń zapewniają komfort, który nie pozwala zapomnieć, iż jesteśmy w XXI wieku na XIX – wiecznym żaglowcu. Korzystanie ze statku Chopin możliwe jest przez cały rok, o każdej porze dostarczając niezapomnianych wrażeń. Tylko na Chopinie, czy to przy zachodzącym letnim słońcu i akompaniamencie żywej muzyki, czy przy pokrytych lodem wodach Wielkich Jeziorach Mazurskich, można przeżyć romantyczną przygodę.

Opinie

5.0
4 opinie Dodaj opinie
Rozwiń wszystkie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy