Sprawdź dostępność

Restauracja Feta

Żołnierska 43, Olsztyn, 10-560 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon
661 478 258
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 120
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Feta

W Restauracja & Club Feta można zorganizować weselę na 120 osób. Jest to jedyne organicznie w elastycznej i bogatej ofercie, jaką otrzymuje Młoda Para. W ciągu 20 lat działalności odbyło się tutaj kilkaset uroczystości, które zapewniły niezapomniane wspomnienia na całe życie dla wszystkich gości.

Dzięki temu, że w obiekcie funkcjonuje Club, goście mogą liczyć na profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sali. Solidny parkiet zdobią kolorowe lasery, muzyka jest doskonale słyszalna, a sprzęt niezawodny. Można zdecydować się na skorzystanie z usług DJ-a lub popularnej kapeli.

Na specjalne życzenie Młodej Pary, obsługa zapewni udekorowany samochód, wynajmie kamerzystę oraz filmowca. Obiekt współpracuje z wykwalifikowanymi cukiernikami, którzy mogą przygotować wyśmienite torty weselne.

brak zdjęcia

Sala Bankietowa

  • 120 osób
  • --- m2

Catering

Restauracja Feta specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Serwowane są domowe dania, które sycą i dodają sił, co jest niezwykle ważne podczas długich zabaw weselnych. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu tuż przed podaniem, dzięki czemu są świeże i smaczne. Doświadczona kadra kucharzy, z Szefem Kuchni na czele, każdego dnia dbają o wyselekcjonowanie najlepszej jakości składników.

W menu znajdują się takie propozycje, jak: gołąbki, pierogi, naleśniki oraz chrupiące sałatki. Dzięki przyjemnej i ciepłej atmosferze, goście mogą poczuć się tutaj swobodnie, a każdy kęs przywraca wspomnienia z rodzinnego domu. Dania podawane podczas wesela są indywidualnie dobierane do upodobań i możliwości finansowych Młodej Pary. 

Opis obiektu

Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 1
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 2
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 3
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 4
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 5
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 6
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 7
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 8
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 9
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 10
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 11
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 12
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 13
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 14
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 15
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 16
Restauracja Feta - obiekt - zdjęcie 17

Restauracja & Club Feta zlokalizowana jest przy głównych ulicach Olsztyna, Żołnierskiej i Dworcowej. Lokal funkcjonuje na rynku od blisko 20 lat, z powodzeniem organizując rożnego rodzaju imprezy rodzinne. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i ciągle udoskonalanej ofercie jest to doskonałe miejsce do zaplanowania chrzcin, komunii, jubileuszy oraz wesel.

Wnętrza są współcześnie wykończone i udekorowane, dzięki czemu zachwycają wszystkich gości. W weekendy można tutaj spędzić szalony czas na parkiecie przy skocznej i idealnie dostosowanej do gustów muzyce. Ogromnym atutem Restauracji & Clubu Feta jest możliwość zabawy aż do białego rana. Oferta weselna jest bardzo elastyczna, dzięki czemu Młoda Para może spełnić swoje najskrytsze marzenia.

Podczas uroczystości serwowane jest pyszne jedzenie dobrze nam znane z rodzinnych stołów. Obiekt może zapewnić oprawę fotograficzną, filmową oraz muzyczną imprezy. Nowożeńcy otrzymują wszystkie te elementy przy zachowaniu niskich cen i profesjonalnej obsługi.

Opinie

5.0
1 opina Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij