Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Jura krakowsko - częstochowska

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Qubus Hotel Kraków - sale weselne Kraków
250.00 PLN
200
375
---
Tak

Qubus Hotel Kraków

Qubus Hotel Kraków to miejsce, które doskonale się sprawdzi w przypadku organizacji tak uroczystych wydarzeń jak impreza weselna czy wykwintny bankiet biznesowy. Warto dodać, że gwarancją wysokiej jakości oferowanych usług jest certyfikat Polskiego ...Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Zobacz prezentację

Chochołowy Dwór

Chochołowy Dwór to obiekt rodem z bajki. Doskonałe usytuowanie, kompleksowe usługi świadczone na najwyższym poziomie oraz przepiękne sale weselne - to tylko namiastka tego, co czeka na gości ....

Zajazd Polesie

Zajazd Polesie oferuje przestrzeń na zorganizowanie przyjęcia nawet na 250 osób! Do dyspozycji Par Młodych oddaje stylową salę weselną i przestronny Namiot Weselny. A to wszystko z widokiem na malowniczy Ojcowski Park Narodowy ....

InterHouse Hotel

InterHouse Hotel to doskonały obiekt weselny, który idealnie sprawdzi się jako miejsce organizacji wszelkiego rodzaju imprez, uroczystych bankietów oraz kameralnych spotkań w gronie znajomych a także rodzinnych imprez okolicznościowych. A ...przy tym położony jest blisko Starego Rynku w Krakowie.

Położony w południowej Polsce region geograficzny tworzy pas pomiędzy Częstochową a Krakowem, a występujące tam wzgórza wznoszą się na wysokość 400-515 m n.p.m. To obszar, który w swojej historii niejednokrotnie stanowił dno morza, przez co uformowało się tak wiele różnorodnych skał. Jura Krakowsko-Częstochowska dzieli dwa piękne i bogate w historię miasta, które co roku odwiedzane są przez tysiące turystów i pielgrzymów z całego świata. To jedne z najpiękniejszych polskich zakątków, które przyciągają swoimi zabytkami, jak i nowymi obiektami pełniącymi dodatkowo funkcję sal weselnych. To urzekający region, który każdego serdecznie ugości.