Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Wyżyna Lubelska

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Dwór Bogucin Hotel & Restauracja - sale weselne Lublin
269.00 PLN
400
90
---
Tak

Dwór Bogucin Hotel & Restauracja

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych, a zarazem najważniejszych momentów w życiu każdej pary. Dlatego tak ważne jest, by ten wyjątkowy dzień zorganizować w profesjonalnym, stylowym i eleganckim miejscu. Hotel Restauracja „Dwór Bogucin” *** to obiekt ..., który spełnia wszystkie te kryteria. Położony tuż pod Lublinem, w niewielkiej miejscowości, Bogucin, hotel oferuje swoim gościom kompleksową organizację wesela, przyjęcia okolicznościowego czy bankietu. Profesjonalny personel zadba o realizację uroczystości na najwyższym poziomie, przygotuje wyśmienitą oprawę gastronomiczną, pomoże w znalezieniu zespołu muzycznego lub DJ-a, a także gustownie udekoruje stoły i krzesła.   Organizując wesele z Hotelem Restauracją „Dwór Bogucin” *** możecie być Państwo pewni kompleksowego podejścia do realizacji imprezy, dbałości o każdy szczegół oraz indywidualnego podejścia do klienta. Wszystkie te elementy to gwarancja udanej zabawy i pięknych wspomnień na lata.  

Zobacz prezentację
Region geograficzny położony w południowo-wschodniej części Polski, który prawie w całości zlokalizowany jest na terenie województwa lubelskiego. Do największych miast rejonu należy Lublin, Zamość i Kraśnik. To jeden z najbardziej rozwiniętych rolniczo obszarów Polski, a jego lekko pofałdowane tereny z dolinami rzecznymi o łagodnych zboczach sprzyjają spacerom i wycieczkom rowerowym. Wyżyna Lubelska to kraina pokryta lessami i licznymi wąwozami, która oprócz atrakcji przyrodniczych posiada cenne zabytki przyciągające turystów. Sam Kazimierz Dolny to przepiękna zabudowa miasteczka z urzekającymi kamienicami i domami weselnymi.
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij