Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Zalew Zegrzyński

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Hotel Riviera - sale weselne Olszewnica Nowa
195.00 PLN
600
110
---
Tak

Hotel Riviera

Położony w cichej i spokojnej okolicy, niedaleko Warszawy, Hotel Riviera to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Obiekt oferuje kompleksową obsługę imprezy weselnej i dwie, przepiękne sale weselne: Jaśminową i Lawendową oraz 47 pokoi w ... wysokim standardzie.

Zobacz prezentację
Utworzony w 1963 roku zbiornik retencyjny na Narwi położony w Kotlinie Warszawskiej. Zalew Zegrzyński wykorzystywany jest jako akwen żeglugowy, rolniczy, energetyczny, czy rekreacyjny. To właśnie dzięki swoim turystycznym walorom jest głównym miejscem rekreacyjnym mieszkańców Warszawy i okolic. To możliwość uprawiania licznych sportów wodnych, m.in. żeglarstwa, a bogate zasoby wód sprzyjają kultywowaniu wędkarstwa. To teren otoczony lasami sosnowymi wokół, którego znajduje się wiele ośrodków wypoczynkowych mogących pochwalić się licznymi atrakcjami. Część z nich pełni również funkcję domów weselnych.
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij