Sprawdź dostępność

Pałac Sokolnik

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 80
Liczba miejsc
noclegowych
26
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Pałac Sokolnik

Przytulne, elegancko i nowocześnie urządzone wnętrze Pałacu umożliwia pełny relaks i odpoczynek. Jasne i ciepłe kolory oraz liczne obrazy zdobiące jego ściany sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wymagający gość będzie czuł się u nas wyjątkowo.
Pałac Sokolnik - Sale - zdjęcie 1

Sala Owalna

  • 80 osób
  • --- m2
Pałac Sokolnik - Sale - zdjęcie 1

Sala Restauracyjna

  • 40 osób
  • --- m2
Pałac Sokolnik - Sale - zdjęcie 1

Sala Kawiarniana

  • 25 osób
  • --- m2
Pałac Sokolnik - Sale - zdjęcie 1

Sala Myśliwska

  • 25 osób
  • --- m2

Pokoje

Oferujemy Państwu komfortowo urządzone pokoje ze wspaniałym widokiem na piękny ogród.   Na wyposażenie każdego pokoju składają się między innymi: mini - barek, telewizor (Cyfra +), radio, bezpośrednie połączenie telefoniczne, bezprzewodowy Internet. W każdym pokoju znajduje się łazienka z natryskiem oraz wyposażeniem niezbędnym do codziennej toalety. Część pokoi posiada przestrzenny balkon - idealne miejsce na spędzenie ciepłych i przyjemnych wieczorów pośród ogrodowej zieleni.

Catering

Hotelowa restauracja zapewnia wysokiej klasy usługi gastronomiczne. Szef naszej kuchni, który jeszcze nie tak dawno pracował w paryskich restauracjach, przygotował bardzo ciekawe i bogate menu, które zostało opisane w artykule zamieszczonym w dodatku do gazety Puls Biznesu nr 214/2008. Oferujemy dania kuchni europejskiej. Preferujemy dziczyznę, świeże ryby, toskańskie sery i wędliny. Zapewniamy, że do przygotowania potraw wykorzystujemy tylko najwyższej jakości produkty żywnościowe.

Atrakcje

Dostępny, wygodny i obszerny taras uatrakcyjnia delektowanie się wspaniałymi potrawami w otoczeniu pięknego i zabytkowego ogrodu, a chata grillowa pozwala rozszerzyć ofertę serwowanych dań o specjały przyrządzone według sprawdzonych receptur.

Opis obiektu

Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 1
Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 2
Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 3
Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 4
Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 5
Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 6
Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 7
Pałac Sokolnik - obiekt - zdjęcie 8
Sokolnik zbudowano w 1776 roku według projektu drezdeńskiego architekta Fryderyka Naxa w stylu saskiego rokoka. W latach 1807-1825 wielokrotnie gościł tutaj książę Fryderyk August III. Ten król saski z dynastii Wettinów był jednocześnie tytularnym władcą Księstwa Warszawskiego z woli Cesarza Napoleona Bonapartego. Po II wojnie światowej w budynku mieściła się kolejno szkoła, ośrodek zdrowia i przedszkole. W latach 90-tych decyzją Rady Gminy i mieszkańców przekazano pałac wraz z częścią parku w prywatne ręce. Uchroniło to obiekt przed całkowitą dewastacją. Dzisiaj funkcjonuje w Sokolniku kameralny, trzygwiazdkowy hotel, restauracja, bar, kawiarnia i parkowy grill. Obiekt ten, pod względem komunikacyjnym, jest wyjątkowo dogodnie zlokalizowany - w sąsiedztwie drogi krajowej nr 8, łączącej Warszawę i Łódź z Wrocławiem; na granicy województwa łódzkiego i dolnośląskiego; ok. 90 km od Wrocławia i niewiele ponad 100 km od Łodzi.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy