Sprawdź dostępność

Hotel Villa Sedan

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 50
Liczba miejsc
noclegowych
45
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Villa Sedan

Obie sale są połączone ze sobą. Przy założeniu, że w jednej z nich siedzą Goście, druga może być używana jako taneczna. W większości jednak przypadków każda z nich jest używana oddzielnie do organizacji obiadów weselnych. Sala Kominkowa - jak wskazuje nazwa jest salą, w której znajduje się kominek, w którym w każdej chwili można rozpalić ogień. Jest to bardzo klimatyczna sala z drewniana podłogą i wystrojem w stylu lat 30-tych minionej epoki. Sala Na Werandzie jest dużo bardziej słoneczna. Większa część werandy jest przeszklona, przez co sala sprawia wrażenie otwartej na świat. Sala urządzona jest również w stylu lat 30-tych z tym, że na podłodze zamiast drewnianej podłogi są kafle. Obie sale posiadają niezależne wejścia.
Hotel Villa Sedan - Sale - zdjęcie 1
Hotel Villa Sedan - Sale - zdjęcie 2
Hotel Villa Sedan - Sale - zdjęcie 3
Hotel Villa Sedan - Sale - zdjęcie 4

Sala Kominkowa

  • 50 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Na Werandzie

  • 25 osób
  • --- m2

Pokoje

Wystrój pokoi odbiega od tradycyjnego stylu hotelowego. Stworzyliśmy kolekcję niepowtarzalnych, drewnianych mebli, projektowanych specjalnie dla każdego wnętrza. Hotel posiada łącznie 21 pokoi z łazienkami, wyposażonych w TV-sat, telefon oraz możliwość połączenia z Internetem.

Catering

Dobra kuchnia to nie taka, w której jedynie przestrzega się receptur, ale taka, w której gotuje się z sercem i duszą. Mamy nadzieję, że tak właśnie jest w restauracji Villa Sedan. Nasze Menu oparte jest na własnych pomysłach i doświadczeniu oraz oczekiwaniach i gustach wielbicieli dobrej kuchni. Dla każdego z Gości przygotujemy indywidualne menu, które odpowiadać będzie gustowi i wielkości środków, jaką przeznaczył na ten cel.

Opis obiektu

Hotel Villa Sedan - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Villa Sedan - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Villa Sedan - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Villa Sedan - obiekt - zdjęcie 4
Villa Sedan usytuowana jest w samym sercu Sopotu, przy głównej spacerowej ulicy Bohaterów Monte Cassino, co zapewnia swobodę poruszania się i możliwość dotarcia do banków, urzędów oraz innego rodzaju instytucji. Dogodne położenie pozwala na korzystanie z uroków plaży, spacery po sopockim molo, wizyty w Aquaparku, jak również szybkie dotarcie do innych atrakcji Trójmiasta, takich jak: Stare Miasto w Gdańsku czy Skwer Kościuszki w Gdyni. Najważniejsze odległości:
  • Plaża i Molo - ok. 300m
  • Dworzec kolejowy Sopot - ok. 500m
  • Terminal promowy - ok. 20km
  • Lotnisko w Rębiechowie - ok. 20km
Dla nas najważniejsze jest to, co nieuchwytne: rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Gościa, a najwspanialszą nagrodą słowa: Przyjaciele polecili mi Villę Sedan.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy