Sprawdź dostępność

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim

Plac Zamkowy 4, Warszawa, 00-277 Zobacz na mapie
Sprawdź dostępność Strona WWW
Pokaż telefon

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim

Typ obiektu zamek
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 300
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
Tak
Dekoracja sali
Tak
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim to sceneria weselna wyciągnięta z kart najpiękniejszych bajek - otoczona pięknymi ogrodami, pełna gracji i elegancji. Całkowita powierzchnia użytkowa sięga tutaj aż 1600m2, wśród których zlokalizowana jest wytworna i przestronna sala główna ze sceną oraz sąsiadującymi z nią komnatami. Arkady składają się z 17 segmentów, które zgodnie z oczekiwaniami oddzielić można kotarami.

Przestrzeń zachowana w duchu historii i królewskiej elegancji stwarza nieograniczone wręcz możliwości aranżacyjne, dzięki którym sprawdzi się zarówno z perspektywy nieco bardziej kameralnych uroczystości rodzinnych, jak również zabaw weselnych na kilkaset osób. W obiekcie możliwe jest przeprowadzenie:

  • przyjęć serwowanych do 900 gości,
  • przyjęć bufetowych z okrągłymi stołami do 850 gości,
  • przyjęć stojących do 1200 gości.

Każde wyprawiane w tym miejscu wydarzenie to gwarancja indywidualnego podejścia, poszanowania wizji i życzeń Młodej Pary oraz profesjonalizmu na najwyższym poziomie, dzięki któremu możemy wyzbyć się zbędnych trosk o aspekty realizacyjne. Zespół praktyków zadba o dobór dekoracji, oświetlenia, wyposażenia, zastawy czy scenografii zgodnej z tematyką oraz motywem naszej zabawy. Stoły przystroją natomiast sezonowe ozdoby florystyczne.

Co więcej, zaledwie kilka kroków dzieli nas stąd od Pałacu Ślubów, gdzie możemy zdecydować się na sakramentalną przysięgę małżeńską w znacznie piękniejszej scenerii niż tradycyjny Urząd Stanu Cywilnego. Latem lub wiosną możemy skorzystać również z uroków Ogrodów Królewskich. Specjalnością obiektu są przy tym tzw. koktajle "po ślubie" z pysznymi przekąskami i winem musującym.

brak zdjęcia

Sala Weselna

  • 300 osób
  • --- m2
  • Wyjście na ogród

Catering

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - Catering - zdjęcie 1
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - Catering - zdjęcie 2
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - Catering - zdjęcie 3
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - Catering - zdjęcie 4

Kuchnia to rzemiosło, które w Arkadach Kubickiego doszlifowane jest do perfekcji. Tutejszy Szef Kuchni - Marzena Hajn - jest autorką aromatycznych dań inspirowanych królewskimi recepturami. Wśród smaków restauracji prym wiodą polskie motywy z domieszką historycznej gastronomii. Kulinarne kompozycje cieszą podniebienia za sprawą wyłącznie świeżych składników, których jakość zapewnia własny Rolniczy Targ Dobrego Jedzenia stworzony w jednym z obiektów sieci Kręgliccy, dzięki któremu lokal ma dostęp do najlepszych produktów.

Przyjęcia w Arkadach Kubickiego obsługiwane są nie tylko przez najbardziej znamienitych kucharzy, ale również dyplomowanych kelnerów, w których rękach każdy gość poczuje się wyjątkowo. Oprawę gastronomiczną wyróżnić mogą także fantastyczne pokazy live cooking. W obiekcie to życzenia Młodej Pary grają pierwsze skrzypce, dlatego obsługa pozostaje otwarta na własne pomysły w zakresie menu i samego sposobu serwowania potraw.

Opis obiektu

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 1
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 2
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 3
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 4
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 5
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 6
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 7
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 8
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 9
Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim - obiekt - zdjęcie 10

Arkady Kubickiego należą do sieci obiektów zarządzanych przez rodzeństwo warszawskich restauratorów, którzy od lat dzielą się swoją kulinarną pasją z innymi, tworząc wyjątkowe miejsca spotkań. Arkady przynależą bezpośrednio do Zamku Królewskiego usytuowanego na Placu Zamkowym, w jednym z najpiękniejszych punktów polskiej stolicy, stanowiącym lokalny symbol prestiżu. Obiekt okalają malownicze ogrody królewskie sąsiadujące z Bulwarami Wiślanymi.

Historia Zamku sięga już początków XIX wieku, kiedy to urokliwa architektura uświetniła warszawską okolicę swoim niezaprzeczalnym pięknem, wciąż służącym za wyjątkowe tło wielu eventów i uroczystości. Arkady wraz z Zamkiem Królewskim wykorzystywane są w trakcie spotkań w stolicy, integrujących często światową śmietankę towarzyską. Ich niebanalny charakter może przystroić także dzień naszego ślubu, stając się baśniową scenerią przyjęcia weselnego w najlepszym wydaniu - z gwarancją obsługi na równie królewskim poziomie.

Opinie

5.0
2 opinie Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij